Kättetoimetamine Orhidaalia OÜ kauplustest
Kättetoimetamise tasu: TASUTA

Itella SmartPost pakiautomaat
Kättetoimetamise tasu: 2,99€ (Eesti sisene) ja alates 10€ (Soome)

DpD pakiautomaat

Kättetoimetamise tasu: 2,99€ Eestis

Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates kaubanduskeskustes või nende lähedal. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. pakiautomaatide asukohad leiate pakiautomaadi valiku juurest.

DpD või Itella kuller

Kulleriga saad paki tellida mugavalt endale koju või kontorisse. Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks “DPD või Itella kuller” tuuakse tellitud kaup Sulle kohale märgitud aadressi välisukseni. Peale seda, kui Sinu tellimusega seotud kaubad on komplekteeritud, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.

Kontrollige kohe kättesaamisel ega pakk pole kannatada saanud ja ava see kohe ja veendu, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud/muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon koheselt kullerile. Kui teie oma pretensiooni koheselt ei esitanud, siis ei ole meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.

Kättetoimetamise tasu: 5€ Eestis

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

 

Orhidaalia OÜ postitab tellitud kauba 1-4 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Orhidaalia OÜ arvelduskontole. Kui tellitud kaup ei asu Eesti laos või tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel 1-4 tööpäeva jooksul ei õnnestu, teavitab Orhidaalia  sellest klient. Orhidaalia ei vastuta postiteenuse osutaja tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel kliendini.

Kirjuta kauplusele

    Orhidaalia OÜ
    Urr Nurr Lemmikloomapoed