Rio täissööt käest toitmiseks linnupoegadele 400g

17.9044.75€/kg

Tootekood: 21240
Sildid: ,

RIO Linnupoegade käsitsi söötmine. Täissööt.

Koostis: teravili, taimse päritoluga derivaadid, taimsed valguekstraktid, munad ja munaderivaadid (vastavab 4,1% värsketele munadele), erinevad suhkrud, pärmiekstrakt, kuivatatud puuviljad (banaan, mis vastab 6% värskele tootele), mineraalid.
Analüütilised koostisosad: toorvalk – 23%, toorõlid ja -rasvad – 9,3%, toorkiud – 4,4%, toortuhk – 3,4%, kaltsium – 0,64%, fosfor – 0,64%, lüsiin – 0,3%, metioniin – 0,2%.
Lisandid / kg: Toitainelised lisandid: A-vitamiin – 10000 RÜ, D3-vitamiin – 500 RÜ, E- vitamiin – 75 mg.

Kasutamine:
RIO käsitsi toidetav toit on spetsiaalselt välja töötatud väikeste lindude (kanaarilinnud, eksootilised linnud, vinnid, siskiinid), viirpapagoide ja papagoidide energiavajaduse rahuldamiseks koorumisest kuni 3-4 nädala vanuseni.

Ettevalmistus:
Segage sööt puhtas kausis sooja veega, mille temperatuur on umbes 35-37 ° C, vastavalt lindude vanusele, nagu on näidatud söötmisgraafikus. Ohutuse tagamiseks või pudelivee kasutamiseks on soovitatav enne kasutamist vett keeta. Sega ühtlaseks massiks, lase 1–2 minuti jooksul settida. Seejärel segage uuesti, et vältida eraldumist.
Ärge kasutage mikrolaineahju! Mikrolaineahi võib tekitada söödas „kuumad kohad“ ja põhjustada põllusaaduste juhuslikke põletusi.
Kontrollige, kas sööda temperatuur on õige (35–37 ° C). Söötke linnupoega kuni söögitoru (ing. crop) muutub kenasti ümaraks ja täis. Regurgitatsiooni vältimiseks ärge söötke lindu üle!
Linnupoega tuleks päevasel ajal toita iga 3-4 tunni järel, alles pärast seda, kui tema söögitoru on tühi või peaaegu tühi. Sööt tuleks enne iga söögikorda värskelt valmistada!
Iga toidukorra kaal peaks olema võrdne 10–12% -linnupoja kehakaalust.