Beaphar Chondro Treat toidulisand liigese- ja lihaste probleemide korral koerale 150g

13.5090€/kg

Tootekood: 12631
Sildid: ,

Chonro treat – glükoosamiiniga toidulisand koertele liigese- ja lihaste probleemide korral. Kui teie koer pole enam nii elav kui varem, ei armasta enam oma jalutuskäike nagu varem, kui tal on raskusi trepist liikumisel ning ta on hommikuti kange, siis on tal üsna tõenäoliselt liigeseprobleemid. Need probleemid ei kimbuta ainult suurt tõugu koeri ja vanemaid koeri (üle 7-aastasi) vaid ka väikest tõugu ning nooremaid koeri. Ka kasvuperioodil vajavad koerad pisut abi lihaste, kõõluste ja liigeste õigeks arenguks. Beaphar Joint Problems aitab teie koera hoida erksa ja elavaloomulise. See väga maitsev toode sisaldab glükoosamiini, mis on väga vajalik liigeste taastumiseks ja nende optimaalse seisundi säilitamiseks. Glükoosamiin stimuleerib terve sidekoe, liigesekõhre ja liigesevedeliku (liigeste määre) tootmist. See pole mitte ainult tervislik vaid ka väga nauditav maiuspala teie koerale. Esimesed tulemused 3-4 nädala jooksul Kasutamine: Üks maiuspala 5 kg koera kehakaalu kohta. Kui liigeste tervis paraneb, võib7-8 nädala pärast hea enesetunde säilitamiseks jätkata 1 maiuspala 10 kg kohta.

Koostis: teravili, taimse valgu ekstraktid, liha ja lihatooted (min 4% küülikuliha, min. 4% kanaliha), mineraalid, suhkrud, vesi.

Sisaldus: valk 14,4%; rasv 3,4%; kiud 2,7%; tuhk 3,6%; niiskus 15,4%. Stabilisaatorid E202, E388 ja E490, glükoosamiin kloriid 40000mg/kg. Sisaldab EU poolt lubatud värvainet.