Dermoscent Cicafolia haavageel koertele ja kassidele 30ml

19.90616.67€/L

Tootekood: derm-gel1

Cicafolia® aitab kaasa kasside ja koerte kahjustunud naha paranemisele. See geel-seerum parandab, puhastab ja loob naha taastumist stimuleeriva keskkonna. Tänu „nutiplaastri“ laadsele toimele tekitab Cicafolia® naha pinnale läbipaistva, hingava kihi, kaitstes sel viisil kahjustunud ala. See ei kipita, ning selle kibe maitse takistab looma seda ära lakkumast.

KOOSTIS:

Cicafolia® koostise hulka on valitud erilised toimeained: kudede rekonstruktsiooni toetavad peptiidid, puhastava toimega Amazonase veripuu ja rahustav riisiekstrakt.

KASUTAMINE:

Puhastage kahjustunud ala ning seejärel kandke toode otse naha pinnale, vähemalt 2 korda päevas. Kasutage nii kaua kui vaja, kuni naha pind on täielikult paranenud.

LISAINFO:
  • Cicafolia® sobib suurepäraselt kasutamiseks kahjustunud naha, pindmiste vigastuste ja aeglaselt või vaevaliselt paranevate armidega naha puhul
  • „Nutiplaastri“ tehnoloogia (nutikas haavaside) on loodud kohanema üliaktiivsete loomade liikumisega. Cicafolia® kaitseb looma tõhusalt tema liikumist piiramata.

Tõhusus:

Cicafolia® tõhusus on tõestatud loomaarstide järelevalve all teostatud kliinilise uuringuga; tulemused on esitatud allpool.

Kliinilise skoori paranemine
pärast keskmiselt 14-päevast kasutamist

Koerad & kassid 
Kahjustunud naha pindala: -53%
Sügelus: -44%
Punetus: -40%

Loomaarstide üldine rahulolu: 75 % loomaarstidest olid tulemusega rahul või väga rahul