Dermoscent® PYOclean® Oto kõrvapuhastusvahend 10x5ml

20.50

Sildid: ,

OMADUSED
PYOclean® Oto lahus on välja töötatud spetsiaalselt kuulmekäigu puhastamiseks, eriti koertel, kassidel ja küülikutel, kel esineb korduvaid väliskõrvapõletikke.
Lahus on pakendatud monoannustena, mis aitab ennetada kõrvade vahelist ristisaastumist (pudelisse pakendatud kõrvapuhastusvahendi kasutamine võib kõrvapõletiku puhul põhjustada mikroobide ülekandumise ühest kõrvast teise).
PYOclean® Oto looduslikel koostisosadel on rahustav, biokile teket ennetav ja antimikroobne toime, mis aitab eemaldada kõrvavaiku ja mustust ning leevendada põletikku. Kuna PYOclean® Oto ei kipita ning on füsioloogilise pH-ga, sobib see ka kõige tundlikumate kõrvade ohutuks puhastamiseks.

KOOSTIS
PYOclean® sisaldab:
– Rohelistest õuntest saadud lipoaminohappeid, millel on eriti õrn puhastav toime.
– Punase mürdi eeteriliku õliga kombineeritud mett ja taruvaiku, mis leevendavad ärritust ja on samaaegselt antimikroobse toimega.
– Loodusliku päritoluga N-atsetüültsüsteiini, mis aitab ennetada mikroobidest põhjustatud, antibiootikumiresistentsuse ja korduvate kõrvapõletike teket soodustava biokile moodustumist.

KASUTAMINE
Enne kasutamist loksutada.
Murdke keerates ära pealmine ots
Tilgutage kogu pipeti sisu kuulmekanalisse
Masseerige kuulmekanalit altpoolt üles selle avause suunas
Seejärel pühkige ära puhastusvahendi jäägid
Kasutage kummagi kõrva jaoks 1 monoannust, jätkake kasutamist nii kaua kui see on teie loomaarsti hinnangul vajalik.

LISAINFO
PYOclean® Oto kasutamist võib soovitada:
Kõrvapõletiku puhul: enne ravimi manustamist kuulmekäigu puhastamiseks ja ette valmistamiseks.
Regulaarseks kasutamiseks taastekke ennetuseks: kord nädalas 1 kuu jooksul ning seejärel üle nädala nii kaua kui vajalik.
Pidage nõu oma loomaarstiga.

TÕHUSUS
PYOclean® Oto tõhusust on hinnatud mitmete loomaarstide järelvalve all teostatud uuringutega. Ühes neist osalesid koerad, kel esines väliskõrvapõletik, tulemused olid järgnevad:
Muudatuse protsent 0-päeva ja 84. päeva vahel
Kõrvavaigu vähenemine: +43%
Punetus : -91%
Sügelus: -75%