Dermoscent® Essential 6® Sebo šampoon koertele ja kassidele 200ml

19.5092.50€/L

Tootekood: SEBO

Essential 6® Sebo šampoon on tõhus lahendus nahatasakaalu reguleerimiseks (seborroiline keratoos või muud nahaprobleemid) ja tasakaalutusest tingitud tagajärgedega tegelemiseks: tuhm või katkev karv, kuiv või rasvane karvastik, halb lõhn jne. Šampoonile ei ole lisatud lõhnaaineid ning selle kontsentreeritud taimset päritolu rasvhapete rikas koostis (oomega-3 ja -6) sisaldab samasugust eeterlike õlide sünergiat nagu Essential 6® täpilahus, millele on omakorda lisatud niaouli eeterlikku õli. Essential 6® Sebo šampoon on välja töötatud spetsiaalselt kassidele ja koertele sobiva füsioloogilise pH-tasemega.

Puhastab õrnalt tänu seebivabale kõrge taluvusastmega puhastusainele;
Eemaldab tõhusalt kõõma;
Deodoriseerib;
Taastab naha ja karvastiku tasakaalu.
KASUTAMINE
Kandke šampoon eelnevalt käesooja veega niisutatud looma karvastikule. Masseerige šampoon kogu looma keha ulatuses vahule. Laske mõjuda vähemalt kaks minutit. Loputage seejärel rohke veega ja kuivatage looma karvastik.

Spetsiaalselt välja töötatud tundliku nahaga loomadele. Šampooni võib kasutada üks või mitu korda nädalas.

KOOSTIS
Essential 6® Sebo šampoon põhineb 11 eeterliku õli koostoimel (nelk, kamper, talihali, rosmariin, kurkum, oregano, lavendel, pipamünt, teepuu, seeder ja niaouli), kombineerituna oomega-3 ja -6 rasvhapete rikka kanepiõliga. Puhastav baasaine rohelistest õuntest, mis laguneb keskkonnas kiiresti.

SOOVITAME
Parima tulemuse saavutamiseks soovitame nahaprobleemide korral kombineerida šampooni Essential 6® täpilahusega. Kaks päeva enne ja kaks päeva pärast täpilahuse kasutamist mitte looma pesta.

TÕHUSUS
Essential 6® Sebo šampooni tõhusus on tõestatud veterinaalse järelvalve all läbi viidud uuringuga. Mitmetes parameetrites on täheldatud märkimisväärseid paranemisi.

Muutuse protsent vahemikus D 0 ja D 28

Koer Kass
Karva läige: +98% Karva läige: +97%
Kõõm: -71% Kõõm: -69%
Naha tasakaal: +100% Naha tasakaal: +93%
Deodoriseeriv toime: +92%