Bio Groom Vita Oil hästi imenduv ja toitev karvaõli koertele ja kassidele 473ml

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 14.97

44.9094.93€/l

Tootekood: 02165332316

VITA OIL absorbable COAT OIL concentrate – hästi imenduv ja toitev karvaõli koertele ja kassidele. Sisaldab vitamiini E, lanoliini ja nisuivaõli.

Annab karvkattele maksimaalse hoolduse, kaitse ja elastsuse. Aitab ära hoida tuhmumist ja pulstumist, kõrvaldab staatilise elektri, niisutab nahka. Parandab ületöödeldud kahjustatud karva ja muudab selle säravaks ning kergesti kammitavaks. Vita Oil on meeldiva lõhnaga, ei sisalda alkoholi ega silikooni, ei tekita ärritusi. Ei mõjuta karva naturaalset värvi ja tekstuuri. Lahustub vees täielikult ja on kergesti väljapestav Bio-Groom shampooniga.

Kasutamisjuhend: Peske loom Bio-Groom shampooniga, loputage ja eemaldage karvast liigne vesi. Karva rasvasemaks töötlemiseks koertel lahustage 3-4 supilusikatäit Vita-Oil`i 3,8 liitris soojas vees. Kassidel kuni 3 teelusikatäit 3,8 liitris soojas vees. Kallake lahus üle terve karvkatte ja veenduge, et kogu karv oleks sellega läbi immutatud. Töödelge käte abil masseerides läbi kasuka nii,et õli tungiks nahani. Kuivatage nagu tavaliselt. (Malta koera karva puhul kasutage kangemat lahust ja kontrollige kasukat 3 päeva pärast). Selleks,et koera või kassi karva oleks kergem kammida,lahustage kuni ½ supilusikatäit õli 0,5 liitris soojas vees ja piserdage karvale. Tõhusama töötlemise vajadusel kasutage Coat Oil`i koos Bio-Groom Super Cream`iga. Selleks lahustage 1 osa Vita Oil`i(näit.1 supil.) ja 4 osa Super Cream`i(näit. 4 supil.) 0,9-1 liitris soojas vees. Kõik eelpool mainitud kogused võivad suureneda või väheneda sõltuvalt karva struktuurist ja seisukorrast ning soovitud tulemusest