Bio Groom Natural Oatmeal Cream Rinse ärritunud, kuivale ja sügelevale nahale kaerajahust palsam koertele ja kassidele 355ml

20.6058.03€/l

Tootekood: 021653330122

NATURAL OATMEAL anti-itch CREME RINCE concentrate- naturaalsest kaerajahust hooldusvahend ärritunud,kuivale ja sügelevale nahale. Koertele ja kassidele. Kontsentraat.

Natural Oatmeal Creme on valmistatud kolloidsest kaerajahust, mis on tuntud kui naturaalne sügelemisvastane komponent. Niisutab ja tugevdab ületöödeldud karva, muudab karva läikivaks ja siidiseks. Rahustab ja niisutab kuiva, sügelevat ja ärritunud nahka. Kergesti välja loputatav.

Koostisosad: 10% kolloidne kaerajahu USP, kookosõlist ammutatud hooldusvahendid ja taimsed rasvad.

Kasutamisjuhend: Enne igat kasutamist hästi loksutada. Peale shampooniga pesu ja loputamist kandke piisav kogus Natural Oatmeal Creme karvkattele ning töödelge see korralikult läbi kogu kasuka. Jätke 5 minutiks karvale ja nahale seisma, loputage sooja veega. Sõltuvalt karva tüübist ja seisukorrast, lahustage 1 osa vahendit kuni 4 osa sooja veega. Parima tulemuse saavutamiseks sügelemise vastu, kasutage kombineeritult koos Bio-Groom Natural Oatmeal shampooniga.