Bio Groom Magic White Cleaner valget värvi intensiivistav viimistlussprei koerale ja kassile 284ml

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 11.47

34.40121.13€/l

SKU: 02165351714

MAGIC WHITE WHITENER CLEANER – kriidil baseeruv sprey viimistluseks, valge värvi intensiivistamiseks koertel ja kassidel. Valgendab kollased plekid.

Magic White on mõeldud valge valgemaks muutmiseks ja kollaste plekkide katmiseks valgetel või heledat värvi koertel ja kassidel. Teda võib kasutada ka kui kuiva shampooni. Karv jääb puhas ja värskelt lõhnav. Ei ole ärritav.

Kasutamisjuhend: enne kasutamist tugevasti loksutada 20-25 sekundit. Rapsutage karva kohevamaks ja pihustage kergelt 15-20 cm kauguselt. Laske seista mõned sekundid ja siis kammige või harjake nagu tavaliselt. Pihustades Magic White`i kosmeetilisele tampoonile,saate vahendit kanda karvkatte teatud kohtadesse. Lühikarvalised tõud: spreiga kaetud ala võib vajadusel pühkida pehme rätikuga. Näole pihustades KATKE LOOMA SILMAD KINNI! Peale kasutamist pöörake flakoon pahupidi ja pihustage 4 sekundit, et puhastada klappi.

HOIATUS: eriti tuleohtlik. Mitte kasutada ega hoida kuumuse ja lahtise tule lähedal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Suuremas koguses alla neelami

tunnusteks on peapööritus, iiveldus, peavalu. Allaneelamisel ärge kutsuge esile oksendamist! Silma sattumisel loputage silma rohke veega 15 minutit.