Bio Groom Magic Black sprei värviparandaja musta värvi koerale ja kassile 142ml

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 10.63

31.90224.65€/l

Tootekood: 02165351908

MAGIC BLACK color enhancer – värviparandaja musta värvi kassidele ja koertele. Intensiivistab musta värvi ja katab plekid, pleekinud kohad, iluvead.

Magic Black on kriidil baseeruv sprei, mis intensiivistab musta värvi ja katab plekid, pleekinud kohad ja iluvead. Kuivab koheselt ja ei hõõrdu maha nagu tavaline kriit, ei tule maha veega, kuid on kergesti mahapestav Bio-Groom shampooniga. Sobib nii lühikarvalistele kui ka pikakarvalistele. Ei määri, ei ärrita ja on puhta värske lõhnaga.

Kasutusjuhend: enne kasutamist korralikult loksutada (15-20sek.). Ajage karv kohevile või tõstke üles ja pihustage kergelt ainult soovitud alale. Laske mõni sekund kuivada ja kammige jäägid välja. Näole lastes katke looma silmad kinni.

HOIATUS: eriti tuleohtlik! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada ja säilitada lahtise tule või kuumuse lähedal. Väga kahjulik allaneelamisel, isegi surmav. Kasutamisel soovitav kasutada silma- ja nahakaitsmeid (kindaid). Silmasattumisel loputada rohke veega vähemalt 15 minutit. Allaneelamisel ärge kutsuge esile oksendamist, pöörduge koheselt arsti poole.

Sisaldab: etanool, heksaan, butaan/propaan/isobutaan.