Bio Groom Bio Med tõrva-väävli šampoon koerale ja kassile 236ml

20.4586.65€/l

Tootekood: 021653212084

BIO-MED tar-sulfur SHAMPOO- tõrva-väävli shampoon koertele. Leevendab dermatiidi, nahapõletike ja allergiate poolt põhjustatud sügelemist ja kestendamist.

Farmatseutilised koostisained Bio-Med shampoonis on tõestatud effektiivseimateks ärritunud nahale. Erakordselt pehme shampoon on õrn nahale ja karvale, mis on tuhmunud ja kahjustatud kratsimise ning sakitsemise tagajärjel. Shampoon ei jäta plekke, teeb karva puhtaks,siledaks ja kergesti käsitletavaks.

Aktiivsed koostisosad: tõrva-väävli ekstrakt USP 5%, salitsüülhape USP 2%, etanool 4%

Kasutamisjuhend: Enne kasutamist loksutada. Tehke karvkate korralikult sooja veega märjaks. Kandke sinna piisavalt Bio-Med shampooni ja masseerige põhjalikult karvadesse ning laske 3-5 minutit seista. Loputage. Korrake protseduuri ja loputage korralikult. Tavaliselt kaob kratsimine ja näksimine peale 2-3

kasutamist. Probleemide ennetamiseks on soovitav kasutada Bio-Med shampooni 1-2 korda nädalas. Haigusnähtude ajal mitte kasutada tavalist shampooni. Shampoon on mõeldud ainult koertele!

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Mitte kasutada kassidel. Mitte kasutada traumade ja haavade korral.