Dermoscent PYOclean Wipes niisked salvrätikud koertele ja kassidele

12.95

Tootekood: 24104

Niisked salvrätikud koerte ja kasside probleemse naha puhastamiseks 20tk pakis

Ühekordselt kasutatavad salvrätikud puhastavad õrnalt, kuid tõhusalt nahka, millel esineb lokaalseid mikroobse tasakaalu häireid (pindmine püoderma ja Malassezia dermatiit).

Nahavoldid
Käpapadjandite vahed
Rõngassabad
Põletikuline koon või mokad (akne)

Mõnedel loomatõugudel (näiteks bulldogid, mopsid ja shar pei koerad) esineb tavalisest enam nahavolte, mis võivad soojuse, niiskuse ja hõõrdumise tõttu muutuda mikroobidele soodsaks kasvulavaks.

Seetõttu on oluline puhastada regulaarselt ka looma nahavolte ja muid raskesti ligipääsetavaid kehapiirkondi (näiteks käpapadjandite vahesid, rõngassabasid). PYOclean® Wipes niisked salvrätikud on spetsiaalselt välja töötatud taoliste nahapindade puhastamiseks.

Kui kassil esineb aknet, tuleks tema näonahka regulaarselt puhastada.
Omadused

Seebivabad salvrätikud puhastavad nahka ja aitavad taastada nahafloora tasakaalu. Toode ei ärrita ega kuivata nahka.
Salvrätikud aitavad tugevdada nahabarjääri ja hoida nahka niisutatuna.
Praktilise suuruse ja tugevusega rätikud puhastavad hästi nahapiirkondi, millele on raske ligi pääseda: näiteks nahavoldid, käpapadjandid, rõngassabad.
Lihtsalt kaasaskantavas pakendis PYOclean® Wipes salvrätikuid on mugav kasutada ka reisil või jalutuskäikudel.

Koostis

Vesi, õunast pärinevad naatriumkokoüül aminohapped, taimne õli (Olus), glütseriin, hariliku seebilille ekstrakt (Saponaria officinalis), Kajeputi õli (Melaleuca Cajuputi), allantoiin, kaaliumsorbaat.

Kanepiseemneõli sisaldab rohkelt asendamatuid rasvhappeid (oomega-3 ja -6), mida looma organism ise ei tooda, kuid vajab nahabarjääri tugevdamiseks.
Kajeputi eeterlik õli puhastab nahka.
Rohelistest õuntest saadud lipoaminohappeid ja seebilille (Saponaria) juure ekstrakti sisaldav seebivaba puhastuskompleks puhastab nahka õrnalt, kuid tõhusalt.

Mõnedel loomatõugudel (näiteks bulldog, mops ja shar pei) esineb tavalisest enam nahavolte, mille vahel võib pideva liigniiskuse ja hõõrdumise tõttu välja kujuneda põletikuline nahahaigus intertrigo. Haiguse ennetamiseks tuleb eelsoodumusega loomade nahapiirkondi igapäevaselt puhastada näiteks PYOclean® Wipes niiskete salvrätikutega.

Tõhusus

PYOclean® Wipes salvrätikute tõhusus on tõestatud mikrobioloogia laboris läbi viidud sõltumatu uuringuga.