Tetra FunTips delikatess kalatoit 20tk

2.20

Tootekood: 254305
Sildid: ,

Eriline delikatess akvaariumikaladele. Tabletikujuline maius kleepub akvaariumiseintele ja te saate jälgida kalade söötmist.

  • Bioloogiliselt tasakaalustatud kleepuvad toidutabletid
  • Kahevärvilised toidutabletid värvide erksuse ja elujõu saavutamiseks
  • Tervislik toitmine lõbus ja põnev mitmekesisus
  • Kleepige akvaariumi klaasi külge

Tooteteave:
Bioloogiliselt tasakaalustatud koostisosadega on Tetra FunTips tabletid ideaalsed kõikidele troopilistele kaladele. Kahevärvilised kleepuvad toidutabletid pakuvad teie kalale toidust kaks korda suuremat kasu: oranž pool on valmistatud krevettidest ja karotenoididest, mis aitavad parandada teie kala värvust, roheline külg aga tervislike kalade köögiviljakomponente, mis on täis elujõudu. Tetra FunTips kleepub akvaariumi sisemusse, pakkudes teile kinnitust tervislikule ja mitmekesisele toitumisele ning lõbusate, interaktiivsete kaladega söötmise kogemuse. Need muudavad ka teie kaladest fotode tegemise palju lihtsamaks. Samuti on teie kala nii klaasi lähedal veedetud ajal veel üks eelis: saate ebatervislikke kalu hõlpsamini märgata, neid otse ravida ja takistada haiguste levikut akvaariumis. Kokkuvõttes muudavad Tetra FunTips tabletid söötmisaja mitte ainult lõbusaks ja põnevaks, vaid pakuvad ka praktilist viisi tervisliku mitmekesisuse lisamiseks oma kala toidulauale.

Soovitatav:
Troopiline kala

Koostis: piim ja piimatooted, molluskid ja koorikloomad (päikese käes kuivatatud kirbud 9,5%, soolvee krevetid 6%, magevee krevetid 4,5%, külmkuivatatud krillid 2%), kalad ja kalasaadused, taimsed valguekstraktid, teravili, pärmid, vetikad (Spirulina 1,8%), õlid ja rasvad, mitmesugused suhkrud, mineraalid.

Analüütiline koostis: Toorproteiin 42,0%, toorõlid ja -rasvad 5,0%, toorkiud 2,0%, niiskusesisaldus 11,0%.

Toodetud: Saksamaal