Privaatsuspoliitika

Kõik Orhidaalia OÜ www.urrnurr.ee leheküljelt tellimise ning ostude sooritamise käigus teatavaks saanud personaalsed andmed käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Internetipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele ainult selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostja annab internetipoes andmeid sisestades kinnituse linnukesega, et on tutvunud üldtingimustega ja andnud õiguse Orhidaalia OÜ-l koguda ja töödelda Tarbija (Ostja) isikuandmeid (nimi, telefoni number, e-maili aadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks ning pangale või pangateenuse vahendajale makse sooritamiseks.

Internetipoel www.urrnurr.ee õigus kasutada e-maili aadressi reklaami, tarne info, arvete ja muu informatsiooni edastamiseks.
Tarbijal (ostjal/registreerunud või registreerimata) on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine (nt. reklaami eesmärgil), välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks (arve, transpordi info).Ettevõte kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimustega seotud küsimuste korral. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele va. transpordi ettevõttele kauba kohale toimetamiseks.

Delikaatsete andmete turvalisuse eest vastutab makset pangaga vahendav ettevõte (e. Pank) ehk tagab ostu eest tasumisel Tarbija personaalsete pangatunnuste (ja muu sellise) turvalisuse.

Delikaatsetele andmetele puudub Veebipoel (www.urrnurr.ee) ligipääs.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel info@urrnurr.ee.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete / kasutajakonto kustutamist ettevõtte andmebaasist.

Lugupidamisega

OÜ Orhidaalia

Kirjuta kauplusele

    Orhidaalia OÜ
    Urr Nurr Lemmikloomapoed