Kuidas osta UrrNurr veebipoest?

UrrNurr veebipoest leiad rikkaliku valiku lemmikloomadega seotud tooteid. Alates toitudest, lõpetades kõige ekstravagantsemate aksessuaaridega. Valik on rikkalik ning ostude sooritamine on siin lihtne, mugav ja turvaline.

Ostes vali esmalt e-poest välja sobivad tooted, salvesta need ostukorvi ning ostuajaloo säilitamiseks logi ennast sisse. Ostuajalugu on Sulle heaks abimeheks, et omada ülevaadet, mida oled eelnevalt ostnud. Ostukorvi eest tasumisel vali kohaletoimetamise viis, maksa kauba eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga ning vajuta peale tasumist kindlasti ka linki “Tagasi kaupmehe juurde”. Ostu kinnituseks saabub Sinu e-postiaadressile arve.

Kas e-poes on müügil samad tooted, mis UrrNurr kauplustes?

UrrNurr e-poes on müügil kaubad, mis on saadaval ka kauplustes kohapeal. Valik e-poes laieneb ja uueneb pidevalt. Uusi kaupu tuleb e-poodi juurde iga päev ning igapäevaselt võib leida ka meeldivaid hinnaüllatusi, mida kauplustes ei ole.

Kuidas leian üles huvi pakkuvad tooted?

Esmase valiku toodete juurde liikumiseks saad teha e-poe päiseribalt valides Kampaania (kuvab hetkepakkumises olevaid tooteid) Koerad, Kassid, Närilised  ning liikudes edasi valitud teema alamlehele. Alamlehelt omakorda saab edasi liikuda huvi pakkuva tootekategooria juurde. Sobiva toote leidmiseks võid kasutada ka otsinguakent, kirjutades sinna märksõna või toote nime või lehe vasakus pooles olevaid filtrite valikuid. Võid korraga valida mitu filtervõimalust.

Tootega lähemalt tutvumiseks klikka pildile, misjärel avaneb tooteleht vajaliku lisainfoga. Kui toode Sulle sobib, siis salvestab see ostukorvi. Seejärel võid jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist.

Kui palju kaupa tohib korraga e-poest tellida?

Piirangud puuduvad. Kui tellid korraga väga palju kaupa, siis võidakse see pakendada mitmesse pakki, kuid saad selle vormistada ühe tellimusena.

Kuidas saan ostude eest tasuda?

UrrNurr e-poest saad tooteid turvaliselt osta pangalinkide kaudu Eesti internetipankades: Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, LHV Pank, Krediidipank, Pocopay AS ja Nordea Pank. Sealjuures saab tasuda ka krediitkaartidega Visa ja MasterCard. UrrNurr  e-poes tehtavate ostude makseandmed on alati kaitstud SSL turbega ja maksed toimuvad vastava teenusepakkuja turvalistes serverites.

Krediitkaardimaksetel on 3-D Secure teenus, millega kaasneb isikutuvastus internetipangas. UrrNurr ei töötle ega salvesta Sinu krediitkaardi andmeid.

Kõik makseandmed, sealhulgas makselinkide andmed, vahendab pangani Maksekeskus AS.

Kuhu saan kaubad tellida ja palju see maksab?

UrrNurr e-poest tellides võid kaubale tulla ise järgi UrrNurr kauplustesse (siin on link kaupluste asukohtadele) või kasutada pakiautomaadi teenust, Pakiautomaadiga saab saata pakendeid, mis on mõõtmetega:

  • Itella SmartPOSTis max 35kg/60x36x60 cm
  • DpDs max 20kg/37x40x60cm

Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Pakiautomaatide asukohad leiate pakiautomaadi valiku juurest.

Kulleriga saad paki tellida mugavalt endale koju või kontorisse. Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks “DPD või Itella kuller” tuuakse tellitud kaup Sulle kohale märgitud aadressi välisukseni. Peale seda, kui Sinu tellimusega seotud kaubad on komplekteeritud, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.

Kontrollige kohe kättesaamisel ega pakk pole kannatada saanud ja ava see kohe ja veendu, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud/muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon koheselt kullerile. Kui teie oma pretensiooni koheselt ei esitanud, siis ei ole meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.

Kaupa saab e-poest tellida Eestisse ja Soome.

Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?

UrrNurr kauplustesse järgi tulles saad kaubad kätte kaupluste  lahtiolekuaegadel ning esmaspäevast neljapäevani ostetud kaubad on väljastamiseks valmis juba ostu sooritamisele järgneval päeval alates kella 15.00st Reedest pühapäevani  ostetud kaup jõuab UrrNurr kauplustesse hiljemalt teisipäeval kell 15.

Pakiautomaatidesse jõuab esmaspäevast neljapäevani ostetud kaup ostu sooritamisele järgneval päeval, reedest pühapäevani ostetud kaup hiljemalt järgneval teisipäeval. Saaremaa ja Hiiumaa pakiautomaatidesse saabub pakk 3 tööpäeva jooksul.

Mille alusel kaubad kättesaamisel väljastatakse?

UrrNurri kaubale järele tulles on vajalik teada tellimuse unikaalset numbrit. Soovitame selleks kaasa võtta ostu kinnituseks e-postkasti saabunud arve, mille võid esitada nii välja prinditud kujul kui ka ette näidates telefonist. Sinu soovil võib kaubale järele tulla ka mõni teine isik, kellele oled edastanud arve või arve numbri. Kauba vastuvõtjal tuleb esitada ka isikut tõendav dokument.

Pakiautomaati tellides saadetakse ukse avamiseks Sinu mobiilile unikaalne uksekood. Pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt leiad juhised koodi sisestamiseks ja pakilaeka

Mida teha, kui tasusin kauba eest kuid ei saanud e-kirjaga kinnituskirja?

Palume Sul anda probleemist teada meie klienditeenindusele saates e-postiaadressile info@urrnurr.ee   enda ja ostutehingu andmed.

Mis juhtub, kui ma ei saa kaubale kohe järgi tulla?

Juhul, kui Sa ei ole kaubale järele tulnud 14 kalendripäeva jooksul või Sa ei võta seda pakiautomaadist vastu 7 kalendripäeva jooksul, loetakse, et oled lepingust taganenud, ning me tagastame Sulle ostusumma koos postikuluga. Raha tagastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasusid.

Kas e-poest ostetud kaupa saab tagastada?

Loomulikult. Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagastada ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga loomatoit, avatud konserv, proovitud söök jne.) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Kus saan tutvuda e-poe tingimustega?

Kõik e-poega seotud toimingute kirjeldused leiad SIIT

Kirjuta kauplusele

    Orhidaalia OÜ
    Urr Nurr Lemmikloomapoed