Dermoscent® “Oto” kõrvapuhastusvahend koertele, kassidele ja närilistele 100ml

16.50145€/L

Dermoscent® “Oto” kõrvapuhastusvahend koertele, kassidele ja närilistele 100ml

Kõrvavaigu esinemine koerte, kasside ja küülikute kõrvades on normaalne. Kui kõrv aga toodab vaiku liigselt ega puhastu korralikult, võib vaik kuulmekäiku koguneda. Ebapuhas kuulmekäik loob soodse pinnase põletike tekkeks. Kõrva tõhus, kuid õrn puhastamine aitab probleeme (kõrvavaigu kogunemine kõrva, halvad lõhnad) ennetada või kontrolli all hoida. Essential Oto® on spetsiaalselt koertele, kassidele ja jänestele välja töötatud kõrvapuhastuslahus. Lahus koosneb 100% looduslikest koostisosadest, mis aitavad eemaldada liigset kõrvavaiku ja mustust ning deodoriseerida kuulmekanalit. Samuti on lahus niisutava ja rahustava toimega. Essential Oto® ei sisalda alkoholi ning lahuse kõrvavaiku pehmendavad toimeained puhastavad kõrva õrnalt. Tänu sellele on Essential Oto® väga hästi talutav ja sobib suurepäraselt ka kõige tundlikumate kõrvade puhastamiseks.
KOOSTIS

Vesi, naatriumkokoüül aminohapped õunast, taimne õli (Olus), viieroolise melaleuka õli (Melaleuca quinquenervia), kõrvitsaseemneekstrakt (Cucurbita pepo), hariliku seebilille ekstrakt (Saponaria officinalis), kareda habesambliku ekstrakt (Usnea barbata).

Essential Oto® kõrvapuhastuslahus on looduslikult tõhus:

Rohelistest õuntest saadud lipoaminohapped ja seebilille ekstrakt puhastavad kõrva õrnalt.
Niaouli eeterlik õli ja kareda habesambliku ekstrakt deodoriseerivad kõrva.
Kõrvitsaseemneekstrakt rahustab kõrva ja kanepiseemneõli sisaldab rohkelt asendamatuid rasvhappeid (oomega-3 ja-6), mis niisutavad kõrva.

KASUTAMINE

Kallutage looma pead ja suunake kõrv ülespoole.
Tilgutage Essential Oto® lahust kuulmekanalisse kuni kanali täitumiseni ja masseerige kõrvapõhja mõne sekundi vältel, et eemaldada mustust.
Loom raputab pead, et vabastada kuulmekanal lahusest.
Seejärel puhastage kõrvapind vatipadja või marliga.
Vajadusel korrake protseduuri, eriti juhul kui kõrv on väga määrdunud.
Pärast igat kasutuskorda desinfitseerige pudeli otsik.
Essential Oto® kõrvapuhastuslahust on soovitatav kasutada vastavalt vajadusele 1–2 korda nädalas.

Ebatavalise käitumise ilmnemisel (näiteks loom kratsib kõrvu, raputab pikalt pead, hoiab pead ebatavalises asendis) konsulteerige võimaliku kõrvapõletiku tuvastamiseks oma loomaarstiga.

Kodus võib Essential Oto® kõrvapuhastuslahust kasutada mitmel juhul:
Määrdunud kõrvad: liigne kõrvavaik, lahtised naharakud (ketendav nahk)
Ebameeldiv lõhn
Eelsoodumusega tõud: karvased kõrvad (puudel), lontis kõrvad (kokkerspanjel, setter), kitsad kuulmekanalid (shar pei)
*Vatitikke ei ole soovitatav kasutada.

Tõhusus
Essential Oto® tõhusus on tõestatud kliinilise uuringuga, mis teostati loomaarstide järelevalve all. Uuringus osalesid koerad, kel esines liigset kõrvavaiku või ebameeldivat lõhna ning kellel ei esinenud kõrvapõletiku tunnuseid.

100 ml