Rio munatoit viirpapagoile ja väikestele papagoidele 250g

Original price was: €4.50. (Soodushind kuni 14/07/24)Current price is: €2.25.18.00€/kg

Tootekood: 21190
Sildid: ,

RIO munatoitu toodetakse tervetest munadest, millele on lisatud mett, vitamiine ja mineraale. Biotiini ja aminohapete kombinatsioon aitab linnul tervislikku sulestikku saada. Vitamiini- ja muude toitainete poolest rikas RIO munatoit on asendamatu toidulisand kasvuperioodidel, kultiveerimisel, sigimisel ja alati, kui nõrgestatud lind vajab oma tugevuse suurendamist.

Koostis: pagaritooted, teravili, õlid ja rasvad, taimsed valguekstraktid, tervislikud seemned, Nigeri seeme, mesi, munad ja nende derivaadid (munaküpsis – 10%), valge perilla, kaseiin.

Analüütiline koostis: toorproteiin – 16%, toorõlid ja -rasvad – 14% ,toorkiud – 1,85%, toortuhk – 2,6%.

Toidulisandid: A-vitamiin – 10500 RÜ ,D3-vitamiin – 1500 RÜ, E-vitamiin – 75 mg, biotiin – 0,2 mg, kaltsiumjodaat (jood – 3,2 mg), DL-metioniin – 850 mg.

Paku RIO munatoite lisatoiduna nii viirpapagoidele ja teistele väikelindudele. Söötmisnorm: 1-2 tl sõltuvalt linnu suurusest, 2-3 korda nädalas. Munatoiduks kasutage eraldi toitesööturit. Lindude puurist on soovitatav eemaldada söömata munatoidud iga päev. Lemmikloomad võivad oma lemmikloomade toidulauale lisada idandatud seemneid ning puuvilja-, köögivilja- ja värskete ürtide segusid selle mitmekesisuse ja rikastamise huvides. Veenduge, et lindudel on pesitsusperioodil pidev juurdepääs munatoitudele. Tarbige 3 kuu jooksul pärast avamist.