Rio munatoit parakiitidele ja papagoidele 250g

5.4021.60€/kg

Tootekood: 21200
Sildid: ,

RIO munatoitu toodetakse tervetest munadest, millele on lisatud mett, vitamiine ja mineraale. Biotiini ja aminohapete kombinatsioon aitab linnul tervislikku sulestikku saada. Vitamiini- ja muude toitainete poolest rikas RIO munatoit on asendamatu toidulisand kasvuperioodidel, kultiveerimisel, sigimisel ja alati, kui nõrgestatud lind vajab oma tugevuse suurendamist.

Koostis: nisujahu, taimset päritolu derivaadid, taimsed valguekstraktid, pagaritooted, mesi, õlid ja rasvad, munad ja munatoodete derivaadid (vastab 12,6% värsketele munadele), kaltsiumkarbonaat, punapeedipulber, spirulina pulber, tšillipipra pulber, kurkumipulber.

Analüütiline koostis: toorproteiin – 19%, toorõlid ja -rasvad – 10%, toorkiud – 2%, toortuhk – 3,1%, kaltsium – 0,75%.

Toidulisandid: Vitamin A – 11000 IU, Vitamin D3 – 540 IU, Vitamin E – 80 mg.

Paku RIO munatoite lisatoiduna nii viirpapagoidele ja teistele väikelindudele. Söötmisnorm: 1-2 tl sõltuvalt linnu suurusest, 2-3 korda nädalas. Munatoiduks kasutage eraldi toitesööturit. Lindude puurist on soovitatav eemaldada söömata munatoidud iga päev. Lemmikloomad võivad oma lemmikloomade toidulauale lisada idandatud seemneid ning puuvilja-, köögivilja- ja värskete ürtide segusid selle mitmekesisuse ja rikastamise huvides. Veenduge, et lindudel on pesitsusperioodil pidev juurdepääs munatoitudele. Tarbige 3 kuu jooksul pärast avamist.