LickiMat Soother Tuff Series maiusematt

15.50

Tootekood: -
Sildid: ,

LickiMat ® igavuse peletaja koertele ja kassidele.

Ideaalne lemmikloomatoiduks, jogurtiks, maapähklivõiks, määrdeks, toortoiduks, vedeltoiduks, lemmikloomatoiduks.

VÄHENDAB ÄREVUST, TÜDIMUST JA HÄVITAVAT KÄITUMIST – LickiMat aitab teie lemmikut rahustada ja rahustada, kui ta naudib oma lemmikmaitset, aidates lakkumise edendamise kaudu vabastada endorfiine. Suurepärane kodust lahkudes, stressirohketel aegadel, nagu loomaarsti visiidid, süstid, vanniskäik, küünte lõikamine, vigastustest taastumine, samuti äikesetorm ja ilutulestik. Ärge unustage oma lemmiklooma esmakordsel LickiMati tutvustamisel jälgida.

SOOVITATAKSE NII KOERELE KUI KASSIDELE – LickiMati tekstuursed mustrid on loodud nii koerte kui kasside keelele meeldima ning töötama igasuguste maiuste ja toitudega, alates jogurtist, maapähklivõist ja igasugustest määritavatest maiustest kuni toorete, märgade, kuivad ja vedelad toidud. Lakkumine parandab maitsemeelt, võimaldades teie lemmikloomal nautida vaid väikest toidukogust. LickiMats sobivad suurepäraselt ka toidulisandite ja ravimite lisamiseks maiuspaladele.

SOODUSTAB LAKUMIST – LickiMati pinnad pakuvad meeldivat lakkumist nii koertele kui kassidele. Lakkumine tekitab sülge, mis aitab kaitsta teie lemmiklooma hambaid ja igemeid, eritades rohkem sülge, mis aitab kaasa paremale seedimisele. Naturaalsest kummist pind kaabib õrnalt ka toiduosakesed ja haisu tekitavad bakterid teie lemmiklooma keelelt maha, soodustades värskemat hingeõhku.

SERVEERI TERVISLIKKUID – LickiMat võimaldab serveerida mitmesuguseid maiustusi: jogurtit, maapähklivõid, püreesid, määrdeid ja igasuguseid orgaanilisi ja tervislikke lemmikloomade poolt heaks kiidetud maiustusi. LickiMati võlu seisneb selles, et kui kutsute oma lemmiklooma välja lakkuma maiust mustrilisest pinnast välja, et maiuse eest premeerida, aeglustab see protsessi järsult ja pikendab nende naudingut. Vähem kaloreid, tervislikumad maiused ja pikem kestus.

AEGLASEM TOITMINE & TERVISLIK TOITMINE – LickiMati saab kasutada aeglasemaks söömiseks, mis omakorda vähendab puhitust ja parandab seedimist. Suurepärane alternatiiv aeglase sööda kaussidele. Aeglasemaks ja nauditavamaks toitmiseks võid matil isegi toitu ja maiustusi külmutada.

ALTERNATIIV SÖÖDUKAUSILE – LickiMat on ideaalne asendus kõikidele kassikaussidele ning teie eelistustele on lai valik kujundusi ja värve. LickiMat on ka ideaalne koerakausi asendaja väikeste ja keskmise suurusega koeratõugude jaoks. Saate korraga serveerida nii toorest, märga, kuiva kui ka vedelat toitu ilma segadust tegemata.

Lemmikloomadega suhtlemiseks on saadaval kolm kujundust. Lickimat Buddy, millel on ristlabürindi disain, sobib suurepäraselt paksude kleepuvate maiuspalade jaoks, nagu maapähklivõi, märg toit või märjad küpsised.

Valmistatud mittetoksilisest toidukvaliteediga TPR-st (kummist) ja polüpropüleenist (alus)
20 x 20 cm / 8″ x 8″
Sobib kõikidele koertele (esimestel kordadel jälgige lemmiklooma ja treenige, kuni nad ei hakka matti närima)
Sügavkülmikukindel
Mikrolaineahju sõbralik
Nõudepesumasinas pestav
Ei sisalda BPA-d, PVC-d, silikooni, ftalaate
Taaskasutatav