LickiMat Felix maiusematt kassile

8.95

Tootekood: -
Sildid: ,

VÄHENDAB ÄREVUST, TÜDIMUST JA HÄVITAVAT KÄITUMIST – LickiMat aitab teie lemmikut rahustada ja rahustada, kui ta naudib oma lemmikmaitset, aidates lakkumist soodustades vabastada endorfiine. Suurepärane kodust lahkudes, stressirohketel aegadel, nagu loomaarsti visiidid, süstid, vanniskäik, küünte lõikamine, vigastustest taastumine, samuti äikesetorm ja ilutulestik. Ärge unustage oma lemmiklooma esmakordsel LickiMati tutvustamisel jälgida.

SOOVITATAKSE NII KOERELE KUI KASSIDELE – LickiMati tekstuuriga mustrid on loodud nii koerte kui kasside keelele meeldima ning töötama igasuguste maiuste ja toitudega, alates jogurtist, maapähklivõist ja igasugustest määritavatest maiustest kuni toorete, märgade, kuivad ja vedelad toidud. Lakkumine parandab maitsemeelt, võimaldades teie lemmikloomal nautida vaid väikest toidukogust. LickiMats sobivad suurepäraselt ka toidulisandite ja ravimite lisamiseks maiuspaladele.

SOODUSTAB LAKKUmist – LickiMati pinnad pakuvad meeldivat lakkumist nii koertele kui kassidele. Lakkumine tekitab sülge, mis aitab kaitsta teie lemmiklooma hambaid ja igemeid ning võib aidata seedimist, kuna sülg sisaldab ensüüme, nagu amülaas. Naturaalsest kummist pind kraabib ka toiduosakesed ja lõhna tekitavad bakterid teie lemmiklooma keelelt maha, soodustades värskemat hingeõhku.

SERVEERI – LickiMat võimaldab serveerida laias valikus hõrgutisi: jogurtit, maapähklivõid, püreesid, määrdeid ja igasuguseid orgaanilisi ja tervislikke lemmikloomade poolt heaks kiidetud maiustusi. LickiMati võlu seisneb selles, et kui proovite oma lemmikloomale maiust mustrilisest pinnast välja lakkuda, et maiuse eest premeerida, aeglustab see protsessi järsult ja pikendab nende naudingut. Vähem kaloreid, tervislikumad maiused ja pikem kestus.

AEGLASEM TOITMINE & TERVISLIK TOITMINE – LickiMati saab kasutada aeglasemaks söömiseks, mis omakorda vähendab puhitust ja parandab seedimist. Suurepärane alternatiiv aeglase sööda kaussidele. Aeglasemaks ja nauditavamaks söötmiseks võid matil isegi toitu ja maiustusi külmutada.

ALTERNATIIV SÖÖDUKAUSILE – LickiMat on ideaalne asendus kõikidele kassikaussidele ning teie eelistuste järgi on lai valik kujundusi ja värve. LickiMat on ka ideaalne koerakaussi asendus väikeste ja keskmise suurusega koeratõugude jaoks. Saate korraga serveerida toorest, märga, kuiva ja vedelat toitu ilma segadust tegemata.

– sügavkülma ohutu
– mikrolaineahju sõbralik
– nõudepesumasinas pestav

Jälgige oma lemmiklooma, et nad matti ei näriks.

Tootja: Austraalia