Adaptil täitepudel koerale 48ml

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 12.63

37.90685.42€/L

Sildid: ,
 

 
ADAPTILTM   
Õnnelike koerte saladus
Lakteerivad emased koerad toodavad loomulikul viisil rahustavat feromooni. See tekitab kutsikates kindlus-ja turvatunde, puutudes kokku tundmatu keskkonna ning uute kogemustega. Uuringud on tõestanud, et koera rahustava feromooni sünteetiline analoog (D.A.P.®) annab kindlus- ja turvatunde nii kutsikatele kui ka igas vanuses koertele.
ADAPTILTM sisaldab D.A.P.®-i ja seetõttu soovitatakse seda nii kutsikate kui ka täiskasvanud koerte stressikäitumise vältimiseks ning vähendamiseks. Samuti on tõestatud, et ADAPTILTM muudab kutsikad ja täiskasvanud koerad vastuvõtlikumaks käitumisteraapiale ning treenimisele.
ADAPTILTM-i efektiivsust on näidatud paljudes uuringutes, mis on avaldatud arvestatavates teaduslikes ajakirjades ja mida on esitletud rahvusvahelistel konverentsidel (kuni 2011. aastani kaubamärgi D.A.P.® all).
Koerte stress
Kohandumine uue keskkonnaga ja või toimetulek ajutiste probleemsete olukordadega tekitab enamikule koertele stressi.
Mõnedel koertel võivad kerged hirmud ja närvilisushood areneda foobiateks või stressiga seotud seisunditeks.
Erilist tähelepanu tuleb sotsialiseerumisperioodil (3.–16. nädal) pöörata kutsikatele: halvad kogemused või kogemuste puudumine sellel ajal võib muuta tõenäolisemaks stressikäitumise tekkimise hilisemas elus (mürafoobiad, eraldatusega seotud häired jne…).
Kasutamine
ADAPTILTM Difuusor sisaldab D.A.P.®-i ja pakub looduslikku ning mugavat võimalust koerte stressikäitumise raviks:
•     problemaatilistes olukordades ( üksi kodus olek, müra, ilutulestik, äike) kombinatsioonis ADAPTILTM Diffuseri või ADAPTILTM Collariga parimate tulemuste saamiseks (vt alltoodud tabelit).
•     Kohanemine uues keskkonnas ( adopteerimine, kolimine, uus pereliige või lemmikloom)
ADAPTILTM-i saab kasutada ka loomaarsti või käitumisterapeudi juhiste kohaselt ja koos käitumisteraapiaga, et aidata kaasa selliste kliiniliste käitumisprobleemide lahendamisele nagu eraldusärevus, mürafoobia jne.
ADAPTILTM Diffuuserit ei soovitata kasutada hüperaktiivsuse või agressiooni korral.