Adaptil sprei koerale 60ml

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 13.83

41.50558.33€/L

Sildid: ,
ADAPTILTM
Õnnelike koerte saladus
Lakteerivad emased koerad toodavad loomulikul viisil rahustavat feromooni. See tekitab kutsikates kindlus-ja turvatunde, puutudes kokku tundmatu keskkonna ning uute kogemustega. Uuringud on tõestanud, et koera rahustava feromooni sünteetiline analoog (D.A.P.®) annab kindlus- ja turvatunde nii kutsikatele kui ka igas vanuses koertele.
ADAPTILTM sisaldab D.A.P.®-i ja seetõttu soovitatakse seda nii kutsikate kui ka täiskasvanud koerte stressikäitumise vältimiseks ning vähendamiseks. Samuti on tõestatud, et ADAPTILTM muudab kutsikad ja täiskasvanud koerad vastuvõtlikumaks käitumisteraapiale ning treenimisele.
ADAPTILTM-i efektiivsust on näidatud paljudes uuringutes, mis on avaldatud arvestatavates teaduslikes ajakirjades ja mida on esitletud rahvusvahelistel konverentsidel (kuni 2011. aastani kaubamärgi D.A.P.® all).
Koerte stress
Kohandumine uue keskkonnaga ja või toimetulek ajutiste probleemsete olukordadega tekitab enamikule koertele stressi.
Mõnedel koertel võivad kerged hirmud ja närvilisushood areneda foobiateks või stressiga seotud seisunditeks.
Erilist tähelepanu tuleb sotsialiseerumisperioodil (3.–16. nädal) pöörata kutsikatele: halvad kogemused või kogemuste puudumine sellel ajal võib muuta tõenäolisemaks stressikäitumise tekkimise hilisemas elus (mürafoobiad, eraldatusega seotud häired jne…).
Kasutamine
ADAPTILTM Spray sisaldab D.A.P.®-i ja pakub looduslikku ning mugavat võimalust koerte stressikäitumise raviks:
•     reisimise ajal,
•     muudes problemaatilistes olukordades (adopteerimine, kolimine, uus pereliige, kuudis olek, üksi kodus olek, ilutulestik, äike) kombinatsioonis ADAPTILTM Diffuseri või ADAPTILTM Collariga parimate tulemuste saamiseks (vt alltoodud tabelit).
ADAPTILTM-i saab kasutada ka loomaarsti või käitumisterapeudi juhiste kohaselt ja koos käitumisteraapiaga, et aidata kaasa selliste kliiniliste käitumisprobleemide lahendamisele nagu eraldusärevus, mürafoobia jne.
ADAPTILTM Sprayd ei soovitata kasutada hüperaktiivsuse või agressiooni korral.
Kasutusjuhend
•     Stressi vähendamine või vältimine reisimise ajal
Pihustage ADAPTILTM-i 8–10 korda vähemalt 15 minutit enne seda, kui koer viiakse uude keskkonda (auto, puur, kuut jne): üks pihustus tuleb teha puuri või kuudi igasse nurka, kaks pihustust põrandale ja kaks pihustust lakke. Toime kestab umbes 4–5 tundi. Koera transportimisel pikkadel reisidel soovitame selle aja möödudes ravimit uuesti puuri või autosse pihustada (Selleks ajaks tuleb koer puurist või autost eemaldada.) Laske alkoholil 15 minuti jooksul aurustuda.
•     Stressiga seotud käitumisprobleemide lahendamine muudes problemaatilistes olukordades (adopteerimine, kolimine, uus pereliige, kuudis olek, üksi kodus olek, ilutulestik, äikesetorm) kombinatsioonis ADAPTILTM Diffuseri või ADAPTILTM Collariga
ADAPTILTM Sprayd võib pihustada otse magamisalusele, korvidesse või koertele mõeldud sisekuutidesse vähemalt 15 minutit enne seda, kui koer viiakse sellesse keskkonda. Pihustage kaks korda päevas.