Adaptil kaelarihm SM kutsikale ja väiksele koerale 46,5cm

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 14.30

42.90

Sildid: ,
ADAPTIL® kaelarihm kutsikatele ja väikest kasvu koertele
Õnnelike koerte saladus
KOOSTIS
Koeri rahustav feromoon: 5g
Täiteaine q.s. 1 kaelarihm: 100g
KASUTAMISVÕIMALUSED
ADAPTIL® kaelarihmal on tõestatud stressiga seotud käitumisprobleeme ärahoidev või vähendav toime ning ta aitab koertel paremini alluda käitumisteraapiale ja treeningutele.
ADAPTIL® kaelarihm aitab julgustada nii kutsikaid kui ka täiskasvanud koeri stressirikastes olukordades nii siseruumides kui ka õues:
·         aidates parandada koera õppimisvõimet sotsialiseerumisperioodil,
·         aidates koeral kohaneda uue keskkonnaga (uus kodu, kõik tundmatu, varjupaik, kennel),
·         aidates koeral hakkama saada uudsetes ja ootamatutes olukordades,
·         aidates vähendada või ära hoida hirmuga seotud käitumisilminguid väljaspool kodu (liiklus, teised koerad, äike, püssilasud jne…)
Nii siseruumides kui õues hirmu tundvate koerte juures võib parima tulemuse anda ADAPTIL® kaelarihma kasutamine koos D.A.P.® difuusoriga. Palun pidage nõu oma loomaarstiga.
KASUTUSJUHEND
Kaelarihma pikkus on 46,5 cm. Kaelarihm sobib kutsikatele ja väikest kasvu koertele kaelaümbermõõduga kuni 37,5cm. Kinnita kaelarihm ümber koera kaela ning sea parajaks. Veendu, et kaelarihm on koera nahaga lähedases kontaktis. Lõika ära kaelarihma üleliigne osa. Kaelarihma toime kestab kuni 4 nädalat. Hoia kaelarihm pidevalt koeral kaelas, välja arvatud koera pesemise/ ujutamise ajal või siis, kui kaelarihm on saanud märjaks.
HOIATUSED
Eemalda kaelarihm enne koera pesemist ja shampoonitamist ning pane kaelarihm koerale uuesti kaela, kui koera karvkate on kuiv. Märjast kaelarihmast ei vabane feromoone. Ära kasuta kaelarihma koeral, kellel on ulatuslikud nahakahjustused.
Ära eemalda ümbrist enne kaelarihma kasutuselevõttu. Ära kunagi kinnita jalutusrihma ADAPTIL® kaelarihma külge.
ADAPTIL® kaelarihm ei ole veterinaarravim. Koera haigestumise korral pöörduge alati loomaarsti poole.
ADAPTIL® ei ole uinutava toimega.