Bogaprotect SPOT-ON parasiite (puuke ja kirpe) tõrjuv täpilahus koerale XL (30-50kg)

29.30

Bogaprotect SPOT-ON puugi- ja kirbutõrjevahend koerale XL (30-50kg).

KOOSTIS
Eucalyptus citriodora õli, hüdraaditud, tsüklistatud 30g/100g.

KASUTAMINE
Hoidke tuubi püstises asendis ja avage tuub. Lükake looma turjal karvad lahku ja kandke tuubi sisu 4-nädalase intervalliga pipeti abil looma kaelale, otse nahale. Täielik kaitsetoime avaldub 5 päeva jooksul. Sobib vähemalt 16 nädala vanustele koertele. Kui kasutate tõrjevahendit korraga mitmel loomal, ärge laske neil peale vahendi kasutamist üksteist lakkuda. Lahusest ei jää looma kasukasse jääkaineid. Looma vannitamine ja šampooniga pesemine lühendab toote mõjuaega. Kui pesete koera pärast tõrjevahendi kasutamist, võib vahendit seitsme päeva möödudes uuesti kasutada.

Annused: Koer 1-4kg: 1 tuub XS (0,7ml); 4-10kg: 1 tuub S (1,2ml); 10-20kg 1 tuub M (2,2ml); 20-30kg 1 tuub L (3,2ml); 30-50kg 1 tuub XL (4,5ml); >50kg kombineerige tuube vastavalt koera kehakaalule.

HOIATUSED
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kanda otse vigastatud nahale. Toodet ei soovitata kasutada tiinete ega imetavate loomade ning alla 16-nädalaste ja/või alla 1 kg kaaluvate kutsikate puhul, kuna sellistel juhtudel puuduvad andmed toote mõju kohta. See on insektitsiidsete omadusteta tõrjevahend. Kui teie lemmikul on juba kirbud, tuleb teda kirpude hävitamiseks esmalt ravida vastavalt loomaarsti juhistele. Hoiatus: Põhjustab tugevat silmade ärritust . Sisaldab 2-hüdroksü-α,α,4-trimetüültsükloheksaan-metanooli, tsitronellooli, tsineooli. Võib esile kutsuda allergilist reaktsiooni. . Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui ärritus püsib, pöörduda arsti poole.

PAKEND
3 x 4,5ml