Dermoscent Essential Mousse kuivpuhastusvaht koerale 150ml

15.90106€/L

Essential Mousse® pumppudelis puhastusvaht on esimene loputusvaba puhastus- ja hooldusvaht sagedaseks kasutamiseks koertel, kassidel ja väikestel imetajatel (küülikud, tuhkrud, merisead, hamstrid, rotid). 100% looduslikke toimeaineid sisaldav Essential Mousse™ vaht on seebivaba ja

  • desodoreerib looma ning eemaldab tõhusalt mustuse
  • rahustab tundlikku nahka ning leevendab nahaärritust
  • harutab lahti pusad ja paneb karva läikima
  • tugevdab naha hüdrolipiidkihti ja säilitab naha niiskussisalduse

KOOSTIS:
Essential Mousse® sisaldab asendamatute rasvhapete rikast (Ω 3 ja 6) kanepiõli, Niaouli eeterlikku õli, litši ekstrakti ja kõrvitsaseemnetest pärit rahustavat ainet. Vahu puhastav toime põhineb seebilille juure ekstraktil ja rohelistest õuntest pärit lipoaminohapetel.
KASUTAMINE
Enne kasutamist loksutada. Kandke vaht käega ühtlaselt looma karvale. Veenduge, et karvastik on vahuga korralikult kaetud ning laske sel mõjuda, masseerides samal ajal õrnalt ja hoolikalt vastukarva – nii saab nahk puhtamaks. Vältige vahu sattumist silma- ja ninapiirkonda. Eemaldage mustus rätikuga. Laske vahul kuivada, seejärel harjake.

MILLISTEL JUHTUDEL VAHTU KASUTADA?
Essential Mousse® sobib suurepäraselt kasutamiseks lemmikloomadel, kes elavad korteris, kus sage puhastamine võib näiteks ruumipuudusel olla ebamugav või keeruline.
Praktiline valik püsimatute loomade puhastamiseks, kes ei salli ei vett ega šampooni. Sobib hästi ka haigusest taastuvate ja puhtust mitte pidavate loomade puhastamiseks.
Sagedase halva lõhna tekkimisel (näiteks tuhkrute puhul).
Väga mugav lokaalseks puhastamiseks (nt käpad) pärast jalutuskäiku – kiire ja tõhus.
Tundliku nahaga loomade nahalt allergeenide eemaldamiseks.

TOIME:
Essential Mousse® puhastusvahu toime on tõestatud veterinaarjärelvalve all läbi viidud kliinilises uuringus. Mitme kriteeriumi osas on saavutatud väljapaistvaid tulemusi.