Dermoscent PYO Spot-On koertele

18.1025.40

Puhasta
Tootekood: der6-1

Dermoscent PYOspot® on spetsiaalselt välja töötatud koertele, kellel on eelsoodumus püoderma ja Malassezia dermatiidi (pärmseene infektsiooni) tekkeks. Toote puhastavad, rahustavad ja niisutavad omadused ennetavad ja täiendavad antibakteriaalset ja seenevastast ravi.

KOOSTIS:
PhytoC-2™ taimeekstrakt, neemi ja Ajowan’i ehk karusköömne ekstraktid, kanepiõli, tamanu taimeõli, lavendli ja sidruni eukalüpti eeterlikud õlid, palmarosa ehk sidrunheina ja piparrohu eeterlikud õlid.

Patenteeritud ja eksklusiivne PhytoC-2™ taimeekstrakt on toodetud rohelise tehnoloogiaga ning sellel on märkimisväärne antibakteriaalne ja seenevastane toime. PhytoC-2™ antimikroobne toime avaldub Staphylococcus pseudointermedius’e ja Malassezia pachydermatis’e vastu.

KASUTAMINE:
1 pipett nädalas vastavalt loomaarsti soovitusele. Murda PYOspot® pipeti ots ja tühjendada sisu tabandunud ala lähedale. Üle keha leviva tabandumise korral manustada pipeti sisu looma turjale. Mitte manustada PYOspot®i otse haavandile või kahjustunud kohale. Looma ei ole soovitatav vannitada 2 päeva enne ja 2 päeva pärast PYOspot®i kasutamist. Naha sisse masseerimine ei ole vajalik, kuna tänu kudesid läbivale toimele, levib PYOspot® üle kogu keha. Parim tulemus saadakse regulaarse kasutamisega. Võib kasutada koos teiste täpilahustega. Paksu ja tiheda karvkattega koeri on soovitatav päev pärast PYOspot®i manustamist kammida, et eemaldada võimalikud jäägid, mis võivad manustamiskohas karvkattesse jääda.

PYOspot® on eriti soovitatav koertele, kellel esineb püodermat ja Malassezia dermatiiti. Võib kasutada ennetava meetmena koertele, kellel on eelsoodumus nahainfektsioonide tekkeks või abiainena mikroobsete nahaprobleemide korral. PYOspot® on tõhus alternatiiv šampoonidele ning parandab ravitulemusi, vähendades antibiootikumide resistentsust ja kõrvaltoimeid.