Bio Groom Show Foot Anti-Slip libisemisvastame sprei koerale 184ml

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 10.63

31.90173.40

Tootekood: 02165352308

SHOW FOOT professional ANTI-SLIP spray – professionaalne libisemisvastane sprei koertele.

Show Foot on professionaalne libisemisvastane aerosool-sprei koertele, mis takistab libisemist nii siseruumides kui ka niiskel rohusel pinnal. Kuivab kiiresti ja ei ole ärritav.

Kasutamisjuhend: pihustage Show Foot`i kergelt käpapadjale. Vältige silma ja karvale pihustamist. Kulub ära, kuid vajadusel võib eemaldada Bio-Groom naaritsaõli spreiga, mineraalõliga või hõõruda alkoholiga.

HOIATUS: tuleohtlik, kahjulik allaneelamisel ja sissehingamisel. Kasutada ainult hästi ventileeritud ruumides. Mitte kasutada küttekehade, tule, lahtiste sädemete lähedal. Vältige kontakti silmadega ja pikaajalist kokkupuudet nahaga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ESMAABI: sissehingamisel minge värske õhu kätte ja kutsuge raviarst. Alla neelamisel ärge kutsuge esile oksendamist, konsulteerige arstiga. Silma sattumisel loputage silma veega umbes 10 minutit tõstes nii ülemist kui alumist silmalaugu. Vajadusel konsulteerige arstiga. Nahale sattudes peske nahk vee ja seebiga. Ärrituse tekkides võtke ühendust arstiga.