Terra Canis CENPUR vitamiinid ja mineraalid merest – klorella ja spirulina 190tbl

18.68 (Soodushind kuni 30/06/22)

Laos

Terra Canis CENPUR vitamiinid ja mineraalid merest – klorella ja spirulina

Eelkõige nende suure klorofüllisisalduse tõttu on neil toitainepommidel suur kasu. “Super toitaineks” on roheline värvipigment tuntud rakkude kaitsmise eest oksüdatiivse stressi eest. Mõlemat mikrovetikat peetakse ka puhastavaks ja seovad raskemetalle.
Spirulina ja klorella sobivad kõigile koertele, eriti toitainepuuduse korral, toidulisandina haiguse ajal või pärast seda ning immuunsüsteemi tugevdamiseks.

CENPUR kutsikatele ja noortele koertele
Klorellavetikatel on üks parimaid toidulisandeid. See sisaldab palju mikroelemente ja seda peetakse kõige suurema klorofüllisisaldusega toiduks. Üldiselt võib öelda, et mida suurem on klorofüllisisaldus, seda suurem on kasu tervisele. Orgaaniliste mineraalidega kombineerituna hoiab klorofüll vere puhta, mineraaliderikka ja elutähtsa. Ainult ideaalses seisundis saab veri toita kogu kehakudet ja hoida seda tervena. See on eriti oluline kasvufaasis. Veelgi enam, klorofülli antioksüdantne toime kaitseb kutsika organismi vabade radikaalide eest.
Samuti on spirulina vetikates rikkalikult klorofülli ja sellel on antioksüdantne toime. Lugematud toitained ja elutähtsad ained koos nende silmapaistva biosaadavusega varustavad organismi kiiresti ja tõhusalt kõigega, mida vaja, pakkudes seeläbi keha igale rakule piisavalt hapnikku ja toitaineid ning toetades looduslikku kaitsevõimet.

Koostis kapsli kohta: klorella 47,5%, spirulina 47,5%, tselluloos 4,0%, magneesiumstearaat 1,0%, kapsli kest: hüpromelloos.
Analüütilised komponendid: Valk 59,7% rasva 6,9%, toorkiud 3%, toortuhk 8,1%, niiskus 7,6%, kJ/ 100g: 14690.

Purgis on 190 tabletti.