Plaque Off Dental Bones maapähklivõi ja banaani maius väiksele koerale 340g

27.1079.71€/kg

PlaqueOff System Dental Care Bones närimismaiused sisaldavad jätkusuutlikult kogutud vetikat puhtast külmast Põhja-Atlandi merest Kanadas, Islandil ja Norras. Mikrotoitaineterikas vetikas on 100% looduslik.

PlaqueOff System Dental Care Bones närimismaiustel on ainulaadne kuju, mis hõlbustab hammaste puhastamist, värskendab hingeõhku ja vähendab hõõrdumise teel nii hambakattu kui ka hambakivi.

-Teravilja- ja sojavabad ning valmistatud gluteenivabadest koostisosadest.
-Närimismaiused on kergesti seeduvad.

Maitsvad kondikujulised närimismaiused, mis sisaldavad tõestatud toimega ProDen PlaqueOff pulbrit.
Dental Care Bones närimismaiustel on spetsiaalne kuju, mis hõlbustab hambakatu ja hambakivi hõõrdumist ning ProDen PlaqueOff ennetab nende taasteket. Närimismaiused sisaldavad rohkelt oomega 3 rasvhappeid, mis mõjuvad soodsalt koerte tervisele.

100% looduslik!

KOOSTIS
Kuivatatud kartul, taimne glütseriin, vesi, kuivatatud vetikas, maapähkel, banaan, naturaalsed maitseained, lutserni toitainete kontsentraat, linaseemned, kuivatatud Bacillus coagulans fermentatsioonisaadused, päevalilleõli, letsitiin, sidrunhape (antioksüdant).ANALÜÜTILINE KOOSTIS
Toorvalk min. 6,0%, toorrasv min. 1,0%, toorkiud max. 2,5%, niiskus max. 15%, oomega-3-rasvhapped min. 0,15%, oomega-6-rasvhapped min. 0,03%, Bacillus coagulans min. 1,5 miljard CFU/kg.