Multiva Motion valu ja põletiku vastane maius koerale 60tk

20.40

VETNOVA MULTIVA ® Motion on äärmiselt maitsev looduslik valuvaigistava ning põletikuvastase toimega täiendsööt koertele närimispalakeste kujul.

Näidustatud kergemate liigeseprobleemide puhul vigastuste, ealiste probleemide või ületreeningu korral. Sisaldab metüülsulfonüülmetaani (MSM), looduslikku väävlirikast ühendit, mis aitab koos hoida sidekoes olevaid valguahelaid ning osaleb kollageeni tootmises. On valuvaigistava ja põletikuvastase toimega.

Näidustused: eakad koerad (olenevalt tõust alatres 7 – 7,5 – 8,5 aasta vanusest), ära hoidmaks ebamugavust, mida põhjustavad liigeseprobleemid; Suurte treeningkoormuste korral regulaarselt, ära hoidmaks vigastusi. Näidustaud ka toetuseks igasuguste krooniliste põletikuprotsesside korral (ka seedetrakti-, maksa- või neeruprobleemide puhul).

Koostis: pagaripärm, MSM, glütseriin, vadak, pardiaroom, rapsiõli, sojaletsitiin, maltrodekstriin, kaltsiumsulfaat. Aktiivsed koostisosad (närimispala kohta): MSM 500 mg. Analüütiline koostis: toorvalgud 18,30%; toorõlid ja -ravad 9,31%; toorkiud 0,76%; toortuhk 4,07%, niiskus 5,25%.

 

Pakendis: 60tk