Pala Lammas ja heeringas koeratoit 100g

5.9059€/kg

Sildid: ,

Pala – uus tähendus koerte toortoidule

Lammas & heeringas (100% Islandi lammas)

Koostis: 41% lammas, 31% atlandi heeringas, 6% kanamuna, 3% looduslikud toidulisandid.

Superretsept kõigides eluetappides koertele, sisaldades valku, seeditavaid oomega-3 & oomega-6-rasvhappeid, vitamiine, mineraalaineid ja looduslikke antioksüdante.

Hoiusta jahedas ja kuivas kohas. Peale avamist hoia pakki kinnisena ja tarbi ära 2 nädala jooksul.

Pala on toortoit, kuid mitte märg või külmutatud. Toit on õhu käes kuivatatud, kuid mitte küpsetatud. Hästi seeduv ja bioloogilise päritoluga. Terviklik ja tasakaalustatud ning sisaldab omega-3 ja omega-6 rasvhappeid, probiootikume ja ensüüme.

Uuenduslik ja steriilne suletud süsteemis õhkkuivatamise protsess eemaldab toorainest niiskuse õrnalt ja ilma valke ning ensüüme lõhustamata. Kuivatamine toimub madalal temperatuuril ja kestab kuni 24 tundi. Nii saabki Pala endale iseloomuliku kuiva tekstuuri, püsides toatemperatuuril värske. Pala ei vaja külmkapis jahutamist ega külmutamist, samuti ei vaja Pala mingit eelvalmistamist. Lihtsalt serveeri.

Soome kaubamärk, mille juured ulatuvad mitmesse riiki. Tooted valmistatakse Eestis asuvas köögis. Retseptid on välja töötanud koostöös Helsingi Ülikooli juures asuva juhtiva ja sõltumatu teadusorganisatsiooniga DogRisk, mis keskendub koerte toitumisele ning tervisele. Samuti ollakse koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga.