Pala kalkun, part ja heeringas koeratoit 100g

5.9059€/kg

Sildid: ,

Pala kalkun, part ja heeringas koeratoit 100g

Pala – uus tähendus koerte toortoidule

Täiuslik segu hästi seeduvatest valkudest ja värsketest maherupskitest, värsketest köögiviljadest, merevetikatest, maitsetaimedest ning looduslikest supertoiduainetest.

Koostis: kalkun (38%), part (19%), heeringas (19%), muna (3%), spinat, porgand, banaan, kapsas, peet, kõrvits, nisuhein, pruunvetikas, astelpaju, jõhvikas, mustikas, meresool, kurkum, must pipar, looduslikud tokoferoolid rosmariini ekstraktiga, tsitrusviljade bioflavonoidid.

Hoiusta jahedas ja kuivas kohas. Peale avamist hoia pakki kinnisena ja tarbi ära 2 nädala jooksul.

Analüütilised koostisosad:
Toorproteiin 40%
Toorrasv 31%
Toorkiud 2%
Niiskus 10%
Tuhk 8%
Süsivesikud 9%
Kaltsium (Ca) g/1000 kcal ME 3,01 g
Fosfor (P) g/1000 kcal ME 2,6 g
CA: P 1.16 : 1
Omega 3 rasvhapped 1,1%
Omega 6 rasvhapped 4,6%
kcal ME / kg 4771

Pala on toortoit, kuid mitte märg või külmutatud. Toit on õhu käes kuivatatud, kuid mitte küpsetatud. Hästi seeduv ja bioloogilise päritoluga. Terviklik ja tasakaalustatud ning sisaldab omega-3 ja omega-6 rasvhappeid, probiootikume ja ensüüme.

Uuenduslik ja steriilne suletud süsteemis õhkkuivatamise protsess eemaldab toorainest niiskuse õrnalt ja ilma valke ning ensüüme lõhustamata. Kuivatamine toimub madalal temperatuuril ja kestab kuni 24 tundi. Nii saabki Pala endale iseloomuliku kuiva tekstuuri, püsides toatemperatuuril värske. Pala ei vaja külmkapis jahutamist ega külmutamist, samuti ei vaja Pala mingit eelvalmistamist. Lihtsalt serveeri.

Soome kaubamärk, mille juured ulatuvad mitmesse riiki. Tooted valmistatakse Eestis asuvas köögis. Retseptid on välja töötanud koostöös Helsingi Ülikooli juures asuva juhtiva ja sõltumatu teadusorganisatsiooniga DogRisk, mis keskendub koerte toitumisele ning tervisele. Samuti ollakse koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga.