Hunter Prag pesa koerale

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 26.15

78.44169.16

Tootekood: -
Sildid: ,

Hunter Prag pesa on masinpestav, padja sisud on eemaldatavad.

S: 50 x 35 cm
M: 70 x 50 cm
L: 90 x 70 cm

Värvus: hall

Tellimisega al. 5 nädalat

Euroopas toodetud PRAG koerte diivan sulandub teie koju elegantselt ja stiilselt. Tugev kangas on varustatud uuendusliku ja praktilise tehnoloogiaga EASY CLEAN.

Tänu nanoosakeste kasutamisele ei suuda isegi kõige kangekaelsemad plekid kanga sügavusesse tungida, neid saab mõne sekundi jooksul eemaldada vähese veega ja vajadusel nõrga puhastusvahendiga. See hoiab koeradiivani eriti pikka aega puhtana ja hügieenilisena – see säästab aega ja on ka palju keskkonnasõbralikum kui pesumasinas kogu katte puhastamine iga pleki tekkimisel.

Kuid see on muidugi ka võimalik! Ümbrise lukud võimaldavad teil eemaldada kogu täitematerjali ja pesta katet masinpesuga 30 ° C juures.

Kvaliteetse ja mugava diivani tugev serv on pisut madalam kui teistel HUNTERi koerte diivanitel, nii et ka meie neljajalgsed sõbrad saavad hõlpsalt puhata. Veel üks eripära on sisseõmmeldud sisepadi. Koeradiivaniga PRAG ei saa ilusa ja pehme polstriga sisepadi juhuslikult mööda tuba lennata, isegi kõige aktiivsemate pesaehitajate juures.

See on suurepärane uudis enamike koeraomanike jaoks, sest kes soovib, et nende ustav kaaslane magaks õndsalt koera diivanil, kui sisemine padi asub hoopis pesa kõrval?