Beaphar Duo Active vitamiinipasta kassile 100g

12.50125€/kg

Tootekood: 12959

Duo-Active Pasta –kahetoimeline söödalisand kassidele.

Polüvitamiini (kollane) pasta: sisaldab kõiki koerale vajalikke vitamiine ja mineraale, et loom püsiks terve ja reibas. Lisatud tauriin tagab kassi hea nägemise. Tauriini ei sünteesita looma organismis ja seetõttu peab seda sisaldama tema igapäevane toit. Kaltsiumiallikaks on piim ning seetõttu on see loomale äärmiselt kergesti omastatav.

Konditsioonipasta (pruun):sisaldab lisamineraale ja BIO-MOS´i . BIO-MOS on naturaalne komponent valitud pärmirakkudest, mis aktiivselt stimuleerivad kassi normaalse soolemikrofloora teket. Terve soolemikrofloora omakorda kindlustab toidu parema seeduvuse, looma loomuliku vastupanuvõime tõusu ning vähendab kahjulike bakterite negatiivset mõju soolestikule.

Koostis:õlid ja rasva, piim ja piimasaadused, taimset päritolu kõrvalsaadused (linnaseekstrakt 3,7%; mannanoligosahhariidid (MOS) 4650 mg/kg)

Analüütiline koostis:toorvalk 16,1%; toortuhk 3,9%;toorõlid ja -rasvad 52,7%; toorkiud 0,1%; niiskus 2,1%; kaltsium 0,5%; fosfor 0,5%; kaalium 0,7%; naatrium 0,4%.