Multiva Calming rahustav maius kassile ja koerale 21tk

12.10

VETNOVA MULTIVA ® Calming Cat &Small Dog on loodusliku koostisega täiendsööt funktsionaalsete närimispalade näol kassidele ja väikest tõugu koertele ärevuse- ja/või stressiporbleemide korral.

Tootes sisalduv L-theaniin on naturaalne aminohape, mis aitab kaasa rahustava toimega aminohapete, nagu näiteks dopamiin, GABA ja L-trüptofaan tootmises. CCC (Colostrum Calming Complex) pärineb ternespiimast isoleeritud valkudest ning omab sünergilist toimet L-theaniiniga. B1 vitamiin (tiamiin) osaleb kesknärvisüsteemi ainevahetuses ning letsitiin on fosfolipiid, mis aitab kaasa kognitiivsete võimete taastumisele.

Näidustused: Keskkonnateguritega seotud stressi ja/või ängistusprobleemid. Aitab loomal kohaneda stressiallikaga, vähendab mittesoovitavat käitumist ja parandab heaolu. Soovitav üksikjuhtudel (reis, loomaarsti või -juuksuri külastus, ilutulestik, äike) või pikaajaliseks toetuseks (eraldusängistus, pikad üksioleku perioodid, elukohamuutus, koertehotell, puhkused, statsionaarne ravi jne).

Näidustatud ka toetusravina käitumisprobleemide ravis.

Koostis: pagaripärm, kanamaksa hüdrolüsaat, glütserool, rapsiõli, sojaletsitiin, maltrodekstriin, naatriumalginaat, kaltsiumsulfaat, L-theaniin, CCC, propioonhape, naturaalsete tokoferoolide segu. Aktiivsed koostisosad: (närimispala kohta) L-theaniin 14,78 mg; CCC 5,28 mg; B1 vitamiin 34,75mg; letsitiin 60 mg. Analüütiline koostis: toorvalgud 33,7%; toorõlid ja -ravad 13,24%; toorkiud 2,45 %; toortuhk 8,44%.

Pakendis: 21tk