Inaba Churu Meal Topper Kana ja juust kassile

3.50

Tootekood: EU905

VALMISTATUD TERVISLIKEST KOOSTISAINESEST, MIDA VÕID USLADA: Iga Inaba toode on valmistatud maitsvatest kvaliteetsetest koostisosadest, sealhulgas farmis kasvatatud kanast ja/või looduslikust loodusest püütud tuunikalast.
TEIE KASSIDE ELU ON NÜÜD TÄIELIK: see on täiesti tasakaalustatud. Oleme võtnud neile meeldiva Churu Lickable Cat Treats’i kreemja püree tekstuuri ja pakkinud selle kõigi toidu vitamiinide ja mineraalidega ühte serveerimistuubi.
HOIDKE OMA KASSI HIDRATSEERITUD ILMA KALORITE LISAMATA: Iga maitsev 0,5-untsine tuub sisaldab 85% niiskust ja ainult 11 kalorit. Täiuslik suupiste liikvel olevatele seikluskassidele või toas elavatele kassidele, kes vajavad oma toidus lisaniiskust
VABA HALVAST KRAAMIST: teie kassikarv on meile oluline, mistõttu oleme hoidnud oma Churu Meal Toppers teradest, säilitusainetest, karrageenist ja kunstlikest värvainetest vabad.
LASKE NEIL TEIE KÄTEST VÄLJA SÖÖMA: Kuigi see on täielik ja tasakaalustatud einetoit, saate käsitsi toita interaktiivse viisina oma kassiga koos aega veeta või kasutada pillide maskeerimiseks. See on torude puhul suurepärane asi – teie otsustate, kuidas serveerida.

Koostis: Vesi, kanaliha, juust (piim, vesi, fosforhape), tapiokitärklis, looduslikud maitseained, looduslik kammkarbi maitse, guarkummi, kaltsiumkarbonaat, tauriin, E-vitamiini toidulisand, tiamiinvesinikkloriid, koliinkloriid, paprika oleoresiin (värv), roheline tee Ekstrakt, mineraalid (tsinksulfaat, magneesiumsulfaat, raudsulfaat, vase aminohappe kelaat, kaaliumjodiid, mangaani aminohappe kelaat), vitamiinid (menadioonnaatriumvesiniksulfiti kompleks (K-vitamiini aktiivsuse allikas), A-vitamiini atsetaat, D3-vitamiini toidulisand, riboflaviin , B12-vitamiini toidulisand, foolhape), naatriumseleniit

Analüütiline koostis:
Toorproteiin (min) 7,00%
Toorrasv (min) 3,5%
Toorkiud (max) 0,50%
Niiskus (max) 85,00%
E-vitamiin (min) 310 IU/kg
Tauriin (min) 0,05%