Inaba Churu Kana maiustus kassile

3.50

Tootekood: EU103

Churu Kana maiustus kassile 4x14g

VALMISTATUD TERVISLIKEST KOOSTISAINETEST, MIDA VÕID USALDADA: Iga Inaba toode on valmistatud maitsvatest kvaliteetsetest koostisosadest, sealhulgas farmis kasvatatud kanast ja/või looduslikust loodusest püütud tuunikalast

Iga maitsev kreemjas Churu tuub sisaldab 91% niiskust ja ainult kuut kalorit (kümnendik traditsiooniliste kuivade kassimaiuste kaloritest), mis teeb sellest tervisliku snäki, mille toitmisel võite end hästi tunda.

Teie kassist sõber on meile oluline, mistõttu oleme oma kassile mõeldud maiustustest välja jätnud sellised asjad nagu teraviljad, säilitusained, kunstlikud värvained ja karrageen, kuid lisasime selliseid asju nagu tauriin, et aidata nende üldist tervist parandada.

LASKE NEIL TEIE KÄEST SÜÜA: need lakutavad kassidele mõeldud püreelihatorud on mõeldud käsitsi söötmiseks, et interaktiivselt oma kassidega aega veeta, kuid võite neid kasutada ka märja/kuiva kassitoidu pealispinnana. nt. ka ravimite varjamiseks.

Koostis:
Vesi, kana, tapiokitärklis, looduslikud maitseained, looduslik kammkarbi maitse, guarkummi, E-vitamiini toidulisand, tauriin, rohelise tee ekstrakt

Analüütiline koostis:
Toorproteiin (min) 7,00%
Toorrasv (min) 0,20%
Toorkiud (max) 0,30%
Niiskus (max) 91,00%
E-vitamiin (min) 310 IU/kg
Tauriin (min) 0,025%