Dermoscent Aromacalm kaelarihm kassidele

20.90

Tootekood: der4
OMADUSED

Aromacalm® on esimene kasside ja koerte naha hooldamiseks välja töötatud kaelarihm.  Aromacalm® toime põhineb fütoteraapia ja aroomiteraapia põhimõtetel ning selle kahekordne mõju leevendab looma stressi ja mõjub rahustavalt, samas nahaärritust vähendades. Kaelarihm ei sisalda ftalaate, ning see on välja töötatud spetsiaalselt kasside ja koerte stressist tingitud nahaprobleemide leevendamiseks.
Aromacalm® kasside kaelarihmal on turvaline kiire vabastuse süsteem, mis võimaldab kaelarihmal laieneda ning seejärel puruneda, kui sellele avaldatakse tugevat survet.

KOOSTIS
Aromacalm® sisaldab lavendli ja koirohu eeterlike õlide segu ning rikkalikult asendamatuid rasvhappeid (oomega 3 & 6) sisaldavat kanepiõli.
KASUTAMINE
Pange kaelarihm kassi või koera kaela ümber, pingutage seda soovitud ümbermõõduni ning lõigake ülejäänud tükk ära. Võtke kaelarihm iga kord enne looma pesemist ära. Vahetage kaelarihma iga 4 nädala tagant.
LISAINFO
  • Aromacalm®-i soovitatakse eriti koertele ja kassidele, kelle nahaprobleemid on stressist põhjustatud või stressiseisundis ägenevad.
  • Suurepärane lahendus harjumatute olukordadega toime tulemiseks (reisimine, keskkonnavahetus, jne.)

Tõhusus

Tõhusasse ftalaadivabasse maatriksisse immutatud 100% looduslike toimeainete segu toimib sünergiliselt, vabanedes järk-järgult maatriksist kaelarihma pinnale. Asendamatud rasvhapped imenduvad naha hüdrolipiidkihis. Toimeained vabanevad ja imenduvad järejepidevalt vähemalt kuu aja jooksul. Loomaarstide poolt läbi viidud kliiniline uuring tõestas, et Aromacalm® kaelarihma kasutamine kuu aja jooksul aitas kaasa koerte ja kasside käitumisprobleeme põhjustanud dermatooside paranemisele.

Muudatuse protsent 0-päeva ja 28. päeva vahel

Koerad Kassid
Naha ja karvastiku üldine seisund: +61% Naha ja karvastiku üldine seisund: +61%
Karvakadu: -49% Karvakadu: -51%
Sügelus: -45% Sügelus: -42%

Teine kliiniline uuring, mille viisid läbi kaks käitumisprobleemidele spetsialiseerunud loomaarsti ning mis kestis kuu aega, tõestas toote tõhusust stressi ja ärevuse leevendamisel.