Feliway Friends difuusor ja täitepudel kassile

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 15.97

47.90

Sildid: ,

FELIWAY® FRIENDS täitepudel ja difuusor (komplekt)

FELIWAY® FRIENDS on teaduslikult tõestatud vahend, mis aitab mitmel kassil harmooniliselt koos elada, vähendades nendevahelisi konflikte ja pingeid.

FELIWAY® FRIENDS on sünteetiline koopia kasse rahustavast feromoonist, mida harilikult toodab äsja poeginud kassiema. Kassiema eritab feromooni imetite piirkonnast ning kassipojad tajuvad seda keskkonnast, kui nende nina sinna lähedale satub. Feromoonil on poegadele tugev rahustav mõju, mis aitab hoida sidet kassipoja ja ema vahel. On leitud, et kasse rahustaval feromoonil on samasugune sidet loov mõju ka kooselavatele täiskasvanud kassidele.

Tootes FELIWAY® FRIENDS oleva rahustava feromooni sünteetilist koopiat vabastatakse elektrilise difuusori soojenedes.

FELIWAY® FRIENDS on liigispetsiifiline, see tähendab, et seda tunnevad ainult kassid ning sellel on kõigile kassidele sarnane mõju. Sellel ei ole rahustavat mõju inimestele ega teistele koduloomadele.

Tootel FELIWAY® FRIENDS ei ole vastunäidustusi ega koosmõjusid teiste ravimitega.

Kasside käitumine on sageli väga keeruline ning probleemide lahendamiseks võib proovida mitut lahendust. Toode FELIWAY® FRIENDS on mittemeditsiinilistest võimalustest esikohal, mis aitab kassidel harmooniliselt koos elada. On tõestatud, et see vähendab mitme kassiga kodudes kassidevahelisi pingeid ning konfliktide tõsidust ja sagedust.

Mõnel juhul võib vajalik olla käitumisteraapia ja elukeskkonna muutmine, küsige nõu oma loomaarstilt või käitumisspetsialistilt.

Toodet FELIWAY® FRIENDS võib kasutada lisaks  teistele  käitumist muutvatele ravimeetoditele, mida  teie loomaarst või kvalifitseeritud käitumisspetsialist võib soovitada.

FELIWAY® FRIENDS ei ole veterinaarravim. Haigusele viitavate tunnuste korral pöörduge loomaarsti poole.

Toodet FELIWAY® FRIENDS võib kasutada koos tootega FELIWAY® CLASSIC.