Beaphar CatComfort täitepudel kassile 48ml

Tasu kolme võrdse maksena al. 3 x 10.63

31.90664.58€/L

Tootekood: 17117
Sildid: ,

Beaphar CatComfort® täitepudel, kliiniliselt tõestatud feromoonidel põhinev lihtne ja tõhus lahendus kasside rahustamiseks ning nende mittesoovitava käitumise vähendamiseks. kasside poolt ära tuntavate feromoonide kasutamine aitab neil ennast tunda kodusemalt ning vähendab tavalisi probleeme nagu sobimatu kratsimine, urineerimine või üldine ängistustunne. Beapahr CatComfort® on eriti kasulik juhtudel kui toimuvad muutused kassi ümbritsevas keskkonnas (kolimine, , uued inimesed või loomad, uus mööbel).
Liigne stress võib mõnikord viia kliinilise haigestumiseni. Feromoon, mida CatComfort® toodetes kasutatakse on koopia looduslikust feromoonist, mida toodavad kassi näopiirkonna näärmed ning mis annab neile pidevalt kinnitust, et piirkond, kus nad asuvad, on turvaline. Sellest võib olla suur abi, kui koju tuuakse uus kass, aidates neil kiiresti kohaneda uue rutiiniga.

Beaphar ComfortCat® ei mõjuta teisi loomi ning ei avalda kassile uimastavat mõju. Seetõttu võib seda vajadusel kasutada koos ravimitega , mida kass võib vajada.
Beaphar CatComfort® Calming Diffuser peaks asetsema ruumis, kus kass veedab enamiku oma ajast. Hoida pidevalt sees, mitte lülitada välja. Vahetada vedelikukonteiner iga 30 päeva järel uue CatComfort® Refill pakendi vastu. Kasutamiseks siseruumides kuni 70 m 2 pinnal. Kasutamiseks ainult 230V pistikupesas.
MITTE KASUTADA pikendusjuhmega või mitmik-pistikupesaga, konverteri või adapteriga. Sisaldab: F3 kassi näoferomooni analoogi 2%; isoparafiinne vesinikkarboon 100g.
Täpne kasutamine v.t pakendi infoleht. Pakendis pistikupessa paigaldatav difuuser ja 48 ml flakoon.

Tootja: Beaphar B.V. Raalte, Holland,