Beaphar CatComfort sprei kassile

24.9035.90

Tootekood: -

Beaphar CatComfort® Spray kliiniliselt tõestatud feromoonidel põhinev lihtne ja tõhus lahendus kasside rahustamiseks ning neile kindlustunde sisendamiseks. Sobib nii kassipoegadele kui täiskasvanud kassidele. Ei mõjuta teisi loomi ega avalda kassile uimastavat mõju. Sisaldab: F3 kasside näoferomooni analoog 10%; Isopropüülalkohil 60 ml. 60 ml pudelit jagub 400 pihustuskorraks. Kasutada ± 8 pihustust 1 korra kasutamisel. Toime on tunduv 5 tunni jooksul. Enne kasutamist lugeda pakendi infolehte. Nipid: kassipuuridesse pihustada 15 minutit enne nende kasutuselevõttu; pihustada kassiluukidele enne nende kasutuselevõttu, aknalaua ja – äärtele pritsimine võib vähendada stressi, mida põhjustavad õues olevad kassid; teatud piirkondadele pihustamine võib ära hoida nende märgistamise.

MITTE PIHUSTADA kraapimispostidele, sest võib takistada nende kasutamist; MITTE pihustada kassi puuri kui kass on seal sees, MITTE pihustada otse kassile.
HOIATUSED: ohtlik, mitte pihustada otse looma peale/suunas.
Sisaldab: propan-2-ol; Cas nr. 67-63-0. Võib põhjustada peapööritust ja unisust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest ja lahtisest leegist ning teistest süüteallikatest. Halva enesetunde korral võtta ühendust Mürgistusteabekeskuse või arstiga. Kui silmade ärritus püsib, võtta ühendust arstiga. Hoida hästi ventileeritud paigas. Hoida jahedas: Kasutamata jäänud toote ja pakendi hävitamine kooskõlas kohaliku seadusandlusega.

Tootja: Beaphar B.V. Raalte, Holland,