Beaphar CatComfort rahustav kaelarihm kassile

29.90

Laost otsas

  Kas soovid teavitust kui toode on tagasi laos?
  Teid teavitatakse kui toode on taas saadaval!

Tootekood: 12232
Sildid: ,

Beaphar CatComfort rahustav kaelarihm kassile on feromoonidega stressivastane kaelarihm kassidele ja kassipoegadele alates 12 nädala vanusest.

CatComfort kaelarihm on kliiniliselt tõestatud feromoonidel põhinev lihtne ja tõhus lahendus kasside rahustamiseks ning nende mittesoovitava käitumise vähendamiseks.

Kasside poolt ära tuntavate feromoonide kasutamine aitab neil ennast tunda kodusemalt ning vähendab tavalisi probleeme nagu sobimatu kratsimine, urineerimine või üldine ängistustunne.

Beapahr CatComfort® on eriti kasulik juhtudel kui toimuvad muutused kassi ümbritsevas keskkonnas (õppimine, sotsialiseerumine, kolimine, uued inimesed või loomad, loomaarsti külastus, ilutulestik, äike, jne.).

Sobib kasutamiseks ka majapidamistes, kus on mitu kassi. Liigne stress võib mõnikord viia kliinilise haigestumiseni.

Feromoon, mida CatComfort® toodetes kasutatakse on koopia looduslikust feromoonist, mida toodab emakass imetamise ajal ning mis annab neile pidevalt kinnitust, et piirkond, kus nad asuvad, on turvaline.
Sellest võib olla suur abi, kui koju tuuakse uus kass, aidates neil kiiresti kohaneda uue rutiiniga.

Beaphar ComfortCat® ei mõjuta teisi loomi ning ei avalda kassile uimastavat mõju. Seetõttu võib seda vajadusel kasutada koos ravimitega , mida kass võib vajada.

Kaelarihm sobib kasutamiseks kõikidest tõugudest kassidele alates 12 nädala vanusest.
Enne kasutamist lugege pakendi infolehte.

Kaelarihma pikkus 35 cm.
Toimeaeg 4 nädalat.

Tootja: Beaphar B.V. Raalte, Holland