Bogaprotect parasiite (puuke ja kirpe) tõrjuv kaelarihm kassile 35cm

12.90

KOOSTIS:
Sirelmeelia (margosa) ekstrakt 2,5%
Geraniool 2,5%
Sirelmeelia (margosa) ekstrakt on Euroopas tunnustatud biotsiid, mida kasutatakse parasiitide tõrjeks ning mida saadakse sirelmeelia ehk neemipuu seemnetest. Toimeaine efektiivsust on testitud mitmes teaduslikus katses. Geraniool on roosilõhnaline nõrgalt kollakas õli, mida leidub eeterlikes õlides ning seda kasutatakse putukatõrjevahendina.

KASUTAMINE:
Kinnita kaelarihm lõdvalt kassi kaela ümber ning lõika üleliigne rihma ots ära. Kasvavatel kassidel kontrolli regulaarselt, et rihm oleks kaela ümber lõdvalt. Sobib kassidele alates 12. nädalast. Toimib puukide, kirpude ja lestade vastu kuni kolm kuud. Kui kassil on juba kirbud, tuleb looma magamisaset kirbutõrjevahendiga puhastada.

HOIATUSED:
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast kaelarihma paigaldamist pesta käed. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Ainult välispidiseks kasutamiseks kassidele.

Toimeaine geraniool võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Jäätmed tuleb hävitada vastavalt kohalikule seadusandlusele. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Biotsiidi reg.nr: 0823/11.

PAKEND:
Kaelarihm 35cm x 9mm