Dermoscent Essential Mousse kuivpuhastusvaht kassile 150ml

21.90132.67€/L

Essential Mousse® on pakendatud aerosoolivabasse pumppihustisse ning see on esimene loputusvaba puhastav ja taastav hooldusvahend, mis on mõeldud sagedaseks kasutamiseks koertel, kassidel ja väikeimetajatel (küülikud, tuhkrud, merisead, hamstrid, rotid, hiired…). 100% looduslikest toimeainetest koosnev, nahka rahustava koostisosaga Essential Mousse™ on seebivaba ning:
•    kõrvaldab looma lõhna ning eemaldab tõhusalt mustuse
•    rahustab tundlikku nahka
•    suurendab karva läikivust (pusade osa kustutada meie lehelt)
•    tugevdab naha hüdrolipiidkihti ning hoiab naha niisutatuna

KOOSTIS:
Essential Mousse® koostises on kanepiõli, mis sisaldab rikkalikult asendamatuid rasvhappeid (Ω 3 ja 6), niaouli eeterlik õli, samblikuekstrakt, kõrvitsaseemnetest saadav nahka rahustav aine. Puhastav baaslahus sisaldab seebilille juure ekstrakti ning rohelistest õuntest saadud liopaminohappeid.
KASUTAMINE:
Enne kasutamist loksutada. Pumbake vaht enda peopessa või kandke see otse looma karvale. Veenduge, et karvastik on vahuga korralikult kaetud ning laske sel mõjuda, samal ajal õrnalt masseerides, soovitavalt vastukarva, et nahk saaks võimalikult puhtaks. Vältige vahu sattumist silmadesse ja ninna. Eemaldage mustus käterätikuga. Laske kuivada, seejärel kammige karv läbi.
LISAINFO:
  • Essential Mousse® sobib suurepäraselt kasutamiseks loomadel, kes elavad korteris, kus sagedane puhastamine võib näiteks ruumipuuduse tõttu olla keerukas.
  • Praktiline lahendus püsimatute või vett ja šampooni mitte sallivate loomade puhastamiseks. Samuti kasulik haigusest taastuvate või pidamatusega loomade hügieeni säilitamiseks.
  • Sageli halvasti lõhnavate loomade, näiteks tuhkrute puhastamiseks.
  • Väga mugav (nt. käppade) lokaalseks puhastamiseks pärast jalutuskäiku – kiire ja tõhus
  • Allergeenide eemaldamiseks tundliku nahaga looma naha pinnalt.

Tõhusus:
Essential Mousse® tõhusus on tõestatud loomaarstide järelevalve all teostatud kliinilise uuringuga. Mitme kriteeriumi osas täheldati märkimisväärseid tulemusi.
Muudatuse protsent 0-päeva ja 28. päeva vahel

Koer Kass
Karva läige: +73% Karva läige: +76%
Rahustav toime: +86% Rahustav toime: +82%
Lõhna eemaldav toime: +85%

Rahulolu protsent:

Koer Kass
Tõhusus: 68% Tõhusus: 73%
Kasutuslihtsus: 62% Kasutuslihtsus: 93%