Dermoscent Essential Spot-On kassidele

18.10

Niisutab ja rahustab nahka, vähendab karvakaotust ja naha kestendust, eemaldab ebameeldiva lõhna, omab antioksüdatiivset toimet.
Taastab looma naha hüdrolipiidset kilet, säilitades optimaalse niiskuse; vähendab naha kestendust, tasakaalustab naha loomulikku seisundit ning tugevdab tema kaitsemehhanisme; rahustab nahka, puhastab ning vähendab naha ärritust; toob esile loomale iseloomuliku lõhna; vähendab karvakaotust ning säilitab karvakasvu; omab antioksüdatiivset toimet.

Kootis: Dermoscent® Essential 6 spot-on sisaldab järgmiste taimede eeterlikke õlisid: rosmariin, lavendel, teepuu, seeder, pune, nelgipuu, lamav talihali, kaneelipuu, piparmündiekstrakt, kurkum e.kollajuur, kanep, neemipuu. Lisaks sisaldab Dermoscent® Essential 6 spot-on ka E-vitamiini.

KASUTAMINE
Esialgselt soovitatakse manustada 1 pipett nädalas 2 kuu jooksul ning hiljem minimaalselt 1 kuu igas kvartalis niikaua kui vajalik. Dermoscent® Essential 6 spot-on sobib kõikidele naha ja karvkatte tüüpidele, ka habrastele ja tundlikele. Murra pakendi ots. Eralda looma karvastik õlgade vahel või kaelal kahele poole lahku, kuni nahk nähtavale ilmub. Tühjenda sisu nahale ühte või kahte punkti. Looma ei tohi vannitada 2 päeva enne ja 2 päeva pärast Dermoscent® Essential 6 spot-on kasutamist. Parim tulemus saadakse regulaarse kasutamisega.