Intersand Odour Lock maxCare tervise indikaatoriga paakuv kassiliiv 12kg

28.901.57€/kg

OdorLock maxCare on ülikvaliteetne saviliiv, mille pakendis on kaasas graanulid, mis muutuvad siniseks kokkupuutel vere ja/või glükoosiga kassi uriinis, mis on vastavalt suurepärane kuseteede haiguste ja/või diabeedi varajane indikaator.

5 in 1 – spetsiaalne esmaklassiline savist kassiliiv:

1. Tervise näitaja

Sisaldab patenteeritud Blucare® tehnoloogiat, mis tuvastab vere ja glükoosi uriinis.

2. Blokeerib ammoniaagi tehnoloogiat, aktiveeritakse kokkupuutel uriiniga, et neutraliseerida lõhna teket enam kui 40 päeva jooksul.

3. Super paakumine.

Kiire imendumine ja väiksemate tugevamate aglomeraatide moodustumine igapäevase puhastamise ja hooldamise hõlbustamiseks.

4. Ei sisalda tolmu.

Inimeste ja kasside hingamisteede tervise jaoks.

5. Lihtne hooldus

. Kiire ja lihtne puhastamine.

Blucare® tehnoloogia:

Lihtne kasutada

Annab kiireid ja nähtavaid tulemusi

Mitteinvasiivne ja stressivaba teie kassile

Töökindlus: Patenteeritud tehnoloogia, mis on välja töötatud koostöös veterinaarülikoolidega.

Liivakotis on kaasas pakike – Jaotage Blucare® graanulitega kott 15 g. ühtlaselt liiva peale.

Kasutamine:

Asetage 10–12 cm liivagraanulid tühjale kuivale kassiliivaalusele. Jaotage Blucare® graanulitega kott 15 g. ühtlaselt liiva peale. Uriini ja väljaheite tükkide eemaldamiseks kasutage iga päev abivahendeid. Oodake 3 minutit pärast uriini kokkupuudet graanulitega ja seejärel jälgige tulemust. Kui graanulid on VALGE või KOLLANE, on test negatiivne. Kui need on SINISED, on test positiivne: Blucare® on tuvastanud teie kassi uriinis vere või glükoosi. Võtke ühendust oma veterinaararstiga edasiseks uurimiseks. Ärge visake graanuleid ega prahti tualetti alla. Vahetage liiva ja puhastage tualette iga 40 päeva tagant. Testi tulemused võivad erineda olenevalt kasutustingimustest ja muudest teguritest, nagu kassi toitumine ja ravimid.

Tähtis!

OdourLock maxCare tuvastab kassi uriinis vere ja glükoosi. See ei ole terapeutiline toode ja seda ei tohiks kasutada kasside terviseprobleemide diagnoosimiseks, raviks, leevendamiseks ega ennetamiseks.

OdourLock maxCare’i ei tohi kunagi kasutada nõuetekohase veterinaarravi asendajana. Olenemata OdourLock maxCare’iga saadud tulemustest, konsulteerige oma veterinaararstiga, kui teie kassil ilmnevad ebatavalised nähud.

Tootja: Intersand, Kanada.